Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Рік в ЕстоніЇ ЄВС волонтером за фінансової підтримки Європейського СоюзуПеріод проекту в Естонії - з жовтня 2013 на 10 місяців
Місце волонтерства – чудове приморське містечко Jõhvi, Естонія (10 км від Балтійського моря) - вакансія ЄВС волонтера у соціальному будинку/ центрі для людей з особливими потребами.
У чому полягає основна робота волонтера:
Волонтер буде допомагати у соціалізації і адаптації вихованців до буденного життя (робити закупи в магазинах, приготування їжі, тп), організація цікавого і розвиваючого дозвілля (гуртки, уроки музики чи рукоділля, ігри, екскурсії, поїздки, тп) і багато чого іншого цікавого. Все залежатиме від самого волонтера і бажання/вміння бути активним і творчим.
Опис проекту англійською на сайті координуючої організації: http://www.estyes.ee/index.php?loc=222&tree=271_2

Що волонтер отримує: 90% покриття витрат на дорогу, 100% покриття витрат на візу та 100% забезпечення під час проекту (проживання, харчування, страхування, місцевий транспорт), а також щомісячні дрібні кишенькові гроші (€80).
По закінченні проекту ЄВС волонтери отримують СЕРТИФІКАТ ПРО НЕФОРМАЛЬНУ ОСВІТУ від ЄВРОКОМІСІЇ

Подивіться відгуки наших колишніх ЕВС волонтерів в Контакті vk.com/myevs
У тому числі відгук нашого волонтера, яка працювала на трохи іншому проекті в Естонії і волонтера, яка була в Литві, але на аналогічному за типом роботи проекті „EVS у Литві: "..вони просто інші.."

Вимоги для кандидатів:
- молода особа 20- 28 років, наявність закордонного паспорту, володіння російською та на хоча б середньому рівні англійською
- досвід або спеціальна освіта НЕ ПОТРІБНІ. Головне - ґрунтовна мотивація та щире бажання щодо волонтерства у конкретному проекті, КОМУНІКАБЕЛЬНІСТЬ і КРЕАТИВНІСТЬ!
Волонтер також має розуміти свою відповідальність: бути ГОТОВИМ поїхати на ПОВНИЙ термін проекту і на цей період повністю присвятити свій час і енергію проекту.

Для заявки потрібно: 1) Лист-мотивація англійською або російською на 1-2 стр (про себе, інтереси, хобі, заняття, якщо є - попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном 2) усміхнене фото (неформальне, прослідкуйте, щоб відскановане фото було розміром не більше 300 Кв)

ЗАЯВКИ НАДСИЛАТИ на info@union-forum.org . Заявки будуть розглядатись по мірі поступлення, але волонтера буде обрано не пізніше 1-2 серпня 2013р.
(Спілка Форум, уповноважений партнер ЄВС проекту

3 2013 | Автор: unionforum | Переглядів: 3973 | Коментарів (0)
Оновлено:6.08.2013 - 17:29