Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

На рік в Литву волонтером ЄВС за фінансової підтримки Європейського СоюзуПеріод проектів в Литві - з вересня 2013 на 10 місяців
Місце волонтерства – Литва 1) м. Пренай / Prienai (30 км від Каунасу) Prienai social care home – будинок для людей похилого віку європейського рівня. Європейський рівень – це організація цікавого і повноцінного життя стареньких, влаштування свят, різні клуби, гуртки, один словом все, що доводить – життя може бути яскравим в будь якому віці.
2) м.Каунас Vilijampolės social care - реабілітаційний центр/будинок по роботі з дітьми і молоддю із помірними розумовими відхиленнями. Тут вони деякий час проживають і отримують соціальну реабілітацію. Місія центру полягає у підготовці вихованців до самостійного життя, до соціальної інтеграції, навчити їх спілкуватися і співпрацювати із оточуючим світом. Штат центру складає більш як 200 соціальних працівників.

У чому полягає основна робота волонтера:
соціалізація через організацію цікавого і розвиваючого дозвілля: екскурсії, відвідування магазинів, прогулянки, різні ігри (спокійні і спортивні, на вулиці і в приміщенні), активна і креативна участь у гуртках і клубах ( шиття, в’язання, малювання, ліплення, музикальні, театральні), спільні суспільно-корисні, соціальні акції (від парадів до спільного впорядкування території, саду, квітників і тп).
Все залежатиме від самого волонтера і бажання/вміння бути активним і творчим.

Що волонтер отримує: 90% покриття витрат на дорогу, 100% покриття витрат на візу та 100% забезпечення під час проекту (проживання, харчування, страхування, місцевий транспорт), а також щомісячні дрібні кишенькові гроші (€80).
По закінченні проекту ЄВС волонтери отримують СЕРТИФІКАТ ПРО НЕФОРМАЛЬНУ ОСВІТУ від ЄВРОКОМІСІЇ

Подивіться відгуки колишніх ЕВС волонтерів в Контакті vk.com/myevs
У тому числі відгук нашого волонтера, яка працювала у Vilijampolės social care – „EVS у Литві: "..вони просто інші.."
Або відео від італійського волонтера Maurizio, який працював там же http://www.youtube.com/watch?v=sv-nB2guGh4

Також представляємо відео- відгук нашого волонтера у Prienai socialcare home http://www.youtube.com/watch?v=dRN42aPk4nE

Вимоги для кандидатів:
1) Формальні вимоги: молода особа 20- 28 років, наявність закордонного паспорту, володіння російською та на хоча б середньому рівні англійською.
2) Якісні вимоги: ґрунтовна мотивація та щире бажання щодо волонтерства у конкретному проекті; відповідальність; комунікабельність, певна соціальна зрілість. Волонтер також має розуміти свою відповідальність: бути ГОТОВИМ поїхати на ПОВНИЙ термін проекту і на цей час повністю присвятити свій час, енергію і креативність проекту.

Для заявки потрібно: 1) Лист-мотивація англійською або російською на 1-2 стр (про себе, інтереси, хобі, заняття, якщо є - попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном 2) усміхнене фото (неформальне, прослідкуйте, щоб відскановане фото було розміром не більше 300 Кв)

ЗАЯВКИ НАДСИЛАТИ на info@union-forum.org . Заявки будуть розглядатись по мірі поступлення, але волонтера буде обрано не пізніше 1-2 серпня 2013р.
(Спілка Форум, уповноважений партнер вище зазначених ЄВС проектів)

3 2013 | Автор: unionforum | Переглядів: 3585 | Коментарів (0)
Оновлено:6.08.2013 - 17:28