Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Запрошення взяти участь в тренінговому курсі "EVS в світі"evs-in-the-world-.jpg (450.67 Kb)"EVS в світі". Тренінг курс направлений на особистісний та персональний розвиток EVS волонтерів і візуалізацію навчального процесу в EVS проектах за допомогою молодіжного паспорту (Youthpass)

Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» запрошує учасників з України прийняти участь в тренінговому курсі "EVS в світі", що відбудеться з 15 по 22 березня в м. Діярбакир, Туреччина.
Організатори хотіли б звернути увагу на розвиток навичок, знань та ставлення до хостингу волонтерів, а також на формальні, інформальні й неформальні навчальні процеси волонтерів і менторів під час EVS проектів. Також організатори хотіли б поговорити з учасниками про важливість сертифікату Youthpass в цих процесах, і зрозуміти, як волонтери можуть використовувати свої компетенції в повсякденному житті.
Протягом курсу учасники зможуть порівняти свої підходи і досвід співпраці з EVS зі своїми колегами з Білорусі, Вірменії, Італії, Мальти, Румунії, Туреччини та Угорщини. Програма курсу та його зміст організовані так, щоб забезпечити максимальну участь групи за допомогою активних та інтерактивних методів.
Хто може взяти участь в навчальному курсі?
- Вік старше 18 років;
- Молодіжні працівники, які безпосередньо працюють з молоддю, мають досвід роботи з EVS проектами в якості менторів, керівників і координаторів EVS проектів;
- Готові взяти участь у всьому курсі навчання;
- Мають організаційну підтримку для подальших заходів в рамках EVS;
- Здатні спілкуватися англійською мовою.
Організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та 70% вартості проїзду. Організаційний внесок 30 євро.
Заповнені анкети слід надсилати на umutyg21@hotmail.com до 1 лютого.

Подробиці в додатку та за телефоном: 0501449467 або 0982396518 Альона.
e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

20 2013 | Автор: oksana | Переглядів: 2739 | Коментарів (0)
Оновлено:21.01.2013 - 00:26