Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Запрошення до участі у Молодіжному форумі “Східного Партнерства”logo-epyf.jpg (26.81 Kb)Агенція міжнародної співпраці Литви, яка також є Литовською національною агенцією програми “Молодь в дії”, у співпраці з Європейською Комісією, Міністерством іноземних справ Литовської Республіки та іншими організаторами запрошують до участі у Молодіжному форумі “Східного Партнерства”.

Форум відбудеться в Каунасі з 22 по 25 жовтня 2013 року в рамках головування Литви в Раді Європейського Союзу та 4 платформи “Східного партнерства” “Міжлюдські контакти”. Участь у форумі візьмуть близько 200 молодих людей, молодіжних працівників, дослідників молодіжної сфери та політичних діячів з країн “Східного партнерства” та Програмних країн програми “Молодь в дії”.

Метою Молодіжного форуму “Східного партнерства” є підвищення помітності молодіжної співпраці між програмними країнами та країнами регіону “Східного партнерства” на прикладі співпраці в рамках Молодіжного вікна “Східного партнерства“. Зокрема, Форум прагне до:
• підвищення рівня визнання молодіжної роботи та неформальної освіти, особливо в сфері соціального залучення за допомогою співпраці на міжнародному, національному та місцевому рівнях;
• підвищення якості та помітності неформальної освіти і молодіжної роботи на місцевому рівні та посилення обміну кращими практиками молодіжної роботи між країнами “Східного партнерства” та програмними країнами Програми “Молодь в дії”;
• продемонструвати поточну співпрацю в молодіжній сфері в рамках Молодіжного вікна “Східного партнерства“ Програми “Молодь в дії” та розглянути можливості, що пропонуються майбутньою програмою ЄС в сфері освіти, тренінгів, молоді та спорту.

З України до участі у Форумі запрошуються:
• Активні молоді люди, члени громадських організацій, які працюють на місцевому рівні.
• Молодіжні працівники.
• Дослідники молодіжної сфери.
• Політики та ті, хто приймають рішення на міжнародному, національному, регіональному та місцевому рівнях і зацікавлені у місцевих молодіжних політиках.

Оскільки захід зосереджує увагу на якості та помітності неформальної освіти, можливостях застосування та визнання її результатів в інших сферах, запрошуємо до участі також представників комерційних організацій та навчальних закладів, яких цікавлять неформальна освіта та молодіжна робота.

Робоча мова Форуму - англійська. Синхронний переклад на російську буде забезпечено тільки під час пленарних засідань. Мовна підтримка буде доступна лише в декількох робочих групах.

Організатори забезпечать проживання у двомісних номерах, харчування та покриють інші витрати, безпосередньо пов’язані з участю у Форумі. Дорожні витрати відшкодує Ресурсний центр SALTO для країн Східної Європи і Кавказу.

Будь ласка, дивіться детальну інформацію про Форум та попередню програму англійською або російською мовами на сайті www.youthforum2013.eu.

Форма заявки на участь доступна англійською мовою на сайті Мережі ресурсних центрів SALTO http://trainings.salto-youth.net/3647. Кінцевий термін подання заявок - 5 вересня

Кандидатам з України заявки на участь треба подавати безпосередньо за посиланням, вказаним вишче без попередніх контактів з національними агенціями.


25 2013 | Автор: oksana | Переглядів: 5830 | Коментарів (0)
Оновлено:25.07.2013 - 23:22