Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Розшукуємо учасників на міжнародний молодіжний обмін «Know your rights: Speak up!»afisha1-1.jpgРозшукуємо 4х учасників (2 хлопців і 2 дівчат) для участі в міжнародному молодіжному обміні "Know your rights: Speak up!", який відбудеться з 1 по 8 серпня 2013 року у Вроцлаві, Польща.
Вимоги для кандидатів:
- 18-25 років;
- Володіння англійською мовою на розмовному рівні;
- Наявність чинного закордонного паспорту;
- Зацікавленість тематикою прав людини, креативність та ініціативність;
- Готовність приймати участь в підготовці до обміну та популяризації результатів проекту.
Обмін об'єднає 30 молодих людей з Вірменії, Грузії, Італії, Іспанії, Польщі та України. Протягом 8ми днів підніматимуться теми боротьби з безробіттям шляхом заохочення молоді до власної ініціативи, знання своїх прав та вмінь їх відстоювати. Зачіпатиметься тема виключення молоді (з життя суспільства) в зв’язку з тимчасовим безробіттям. Різними інструментами неформальної освіти (робота в малих групах, мозкові штурми, симуляційні ігри, дискусії тощо) планується показати молоді можливості творення суспільних змін їхніми бажаннями та діями.
Хто такий активний громадянин і що таке активне громадянство? Знайомство з одним з найгарніших польських міст, культурами й традиціями інших учасників та своїми власними (бо треба ж буде якось презентувати неньку-Україну), можливість набути нових знань та досвіду, попрацювати в міжнародній команді, повправлятися в англійській (польській, іспанській, італійській, вірменській, грузинській, німецькій, російській…), зрозуміти, що ти можеш робити зміни, права людини – це не просто 11 літер, виявити свої лідерські здібності та креативність. Все це – у серпні у Вроцлаві з молоддю з активною громадською позицією не тільки на ці 8 днів, але й готовою робити зміни в Україні. Учасники мають бути готові проявити свою готовність до змін під час фінального заходу в центрі міста.
Організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та 70% вартості проїзду. Організаційний внесок – 15 євро.
Чекаємо ваших анкет до 20 червня на olenkoglazkova@gmail.com з поміткою «Speak UP».

***
Молодіжний обмін "Know your rights: Speak up!", ініційований польською організацією Dom Spotkan im. Angelusa Silesiusa в партнерстві з Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб», Vicolocorto (Італія), ОМІХ (Іспанія), Stepanavan Youth Center (Вірменія), Association ATINATI (Грузія), відбудеться за підтримки Європейської комісії в рамках програми ЄС «Молодь в дії».

10 2013 | Автор: oksana | Переглядів: 3148 | Коментарів (0)
Оновлено:10.06.2013 - 22:10