Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Головною метою програми є інтеграція людей з Європи та інших сусідніх країн

2013-08-21-armenia-dscn0799.jpgЩо таке «Молодь в дії»? Це та програма, про яку варто знати кожній молодій людині, котра прагне розвитку, знань, подорожей, розширення кругозору, а також відкриття Європи та світу для себе.
Цього разу активісти Вінницького регіонального центру інформації «Креатив» мали можливість пізнати Вірменію, беручи участь в молодіжному тренінгу на тему європейського громадянства. З 13-го по 21-ше серпня вінничани проживали в Єревані та разом з 40-ка учасниками з 10-ти країн світу обговорювали такі теми як права людини, вільне громадянство, активна молодь, а також ділилися досвідом та культурою своїх країн.
31 2013 | Автор: oksana | Переглядів: 5101 | Коментарів (0)

До 17 2012| Навчальний візит до Вірменії

Донецький молодіжний дебатний центр запрошує на навчальний візит до Вірменії, присвячений неформальній освіті та молодіжній участі "Неформальна освіта та молодіжна участь заради активного громадянства". Візит відбуватиметься з 29 жовтня по 4 листопада 2012 р. Метою візиту є ознайомитись з реаліями молодіжної роботи у Вірменії. У програмі візиту передбачені зустрічі з молодіжними громадськими організаціями, дослідниками в сфері молоді, тренерами та представниками урядових та локальних інституцій, відповідальних за молодіжну сферу. Візит проходитимк в Єревані, Гюмрі та Севані. У ньому візьмуть участь 24 учасники з 6 країн – Польщі, Німеччини, Італії, Вірменії, Грузії та України.
Автор: andriy | Переглядів: 3502 | Коментарів (0)

До 6 2012| Семінар з налагодження партнерства YOUth Entrepreneur

Донецький молодіжний дебатний центр та партнери запрошують до участі у Семінарі з налагодження партнерства YOUth Entrepreneur.

Семінар має на меті створити умови для налагодження партнерства серед представників 16 організацій з Європейського Союзу та країн Східної Європи та Кавказу, які працюють з молодими людьми з меншими можливостями (молодь з сільської місцевіоті, міст вражених економічною кризою, безробітні молоді люди, молодь, яка з тих чи інших причин має обмежані можливості доступу до соціальних, економічних або культурних прав). Учасники семінару матимуть змогу обмінятись досвідом та сформувати вміння розвитку навичок підприємництва, дізнатись про активне громадянство та як бути креативними в молодіжній роботі.

Ми будемо обговорювати пріорітети та розглядати можливості, які надаються програмою Молодь в дії та нові можливості, які відкрились завдяки Молодіжному вікну Східного партнерства для співпраці між країнами ЄС та Східної Європи. Метою семінару також є налагодження співпраці та створення нових проектів за темами підпроиємництво, креативність та активне громадянство а також розвиток нових навичок для підвищення якості молодіжних проектів. На семінарі застосовуватиметься підхід неформального навчання в тому числі інтерактивні сесії та презентації, дискусії, творчі майстерні та сесії, робочі групи, тощо.
Автор: andriy | Переглядів: 2953 | Коментарів (0)

Tренінговий курс «Дивись у майбутнє з надією»

gaziantep-kale-surlar-300x225.jpg (23.67 Kb)Донецький молодіжний дебатний центр запрошує учасників з України до участі в тренінговому курсі «Дивись у майбутнє з надією», що відбудеться 03/10/2012 – 10/10/2012 у Газіантепі, Туреччина. Детальніше про ідею проекту, умови участі, процедуру, як подати заявку для участі та аплікаційну форму ви знайдете англійською мовою на сайті організації .

Останній термін подачі заявок – 31.08.2012.
20 2012 | Автор: andriy | Переглядів: 2413 | Коментарів (0)

Тренінговий курс «Міграція – Молодь – Мобільність»

georgia-walks-300x195.jpg (20.46 Kb)Донецький молодіжний дебатний центр запрошує чотирьох учасників з України до участі в тренінговому курсі «Міграція – Молодь – Мобільність», що відбудеться 12-19.09.2012 у Кобулеті, Грузія. Детальніше про ідею проекту, умови участі, процедуру, як подати заявку для участі та аплікаційну форму дивіться англійською мовою на сайті організації

Останній термін подачі заявок – 30.07.2012.
20 2012 | Автор: andriy | Переглядів: 2680 | Коментарів (0)