Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Як ми Грузію вивчали


img-136.jpg (430.25 Kb)
Грузія…країна з гарною архітектурою, чистою природою та відкритими людьми. Наші тренінги проходили у маленькому провінціальному містечку біля моря – Кобулеті. Їхали ми до нього за столиці Грузії Тбілісі дуже довго, але це дало нам час познайомитись одне з одним та роздивитися гарні краєвиди. Не дивлячись на те, що проект проходив у грудні і в України в цей час була майже весна, ми ходили дихати свіжим повітрям на побережжя у самих кофтинках. Але разом з прогулянками та підготовками до презентацій наших країн ми не забували і про те, задля чого ми всі зібралися. Кожен день на семінарах,дискусіях та воркшопах ми вирішували проблеми, які стосуються кожної з представлених проблем.
Проблема порозуміння різних поколінь ненова. Тому ми з керівниками із Грузії у ігровій формі намагалися знайти точки дотику, які будуть у нагоді молодому поколінню у контакті с людьми похилого віку. В рамках тренінгів ми брали участь у квесті, в якому також брали участь місцеві мешканці, відвідали головний релігійний собор Грузії, побували у домі для людей похилого віку, де ми були розділені на групи за захопленням та проводили час з цими людьми: ми ліпили з глини, танцювали, навчали їх народним танцям. Після чого мешканці цього дому влаштували концерт нам. Це було дуже зворушливо.
Також при нагоді ми гуляли по місту, відвідували екскурсії та лакомилися народною кухнею. Ті хачапурі були неймовірні!
Гарними завершеннями кожного дня були презентації всіх країн-учасниць. Кожна з країн намагалася представити свою Батьківщину з найкращої сторони з дегустуваннями характерних страв, шоу-програмами та вікторинами.
Після такого насиченого тижня здається, що ми вже одна велика сім’я і ніхто не хоче їхати додому. Після таких насичених як навчанням, так і відпочинком днів залишаються тільки гарні спогади!

Перепічка Анжела

4 2013 | Автор: bartek | Переглядів: 1750 | Коментарів (0)
Оновлено:4.02.2013 - 12:11