Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Я ще ніколи не бачила 11-ть км лісу підрядdscn1098.jpgЯ не писала якесь есе, просто повиймала 2 сторінки тексту із щоденника, що намагалася вести під час EVS. Але не вибрала ніякої фрази з періоду закінчення проекту, бо то закінчення виявилося початком… Ви ще зможете прочитати про мій досвід повністю і у відредагованому форматі, я маю надію.
13-те, п’ятниця, 2011 рік
Сьогодні в мене перший день в литовському парку, який вони лагідно звуть Жемайтійос, я просто не можу промовити ні звука не дивлячись на папірчик, де накальбукана назва.
Мій партнер і гадки не мав хто я така та чим йому це загрожує. До того ж навантаження на мозок через відсутність мене в фейсбуці, контакті, твітері та інших соціальних мережах виявилася для нього фатальним (Google can’t find you, you’re worse than Chuck Norris). Коротше кажучи він думав, що я відлюдькуватий монстр, страхіття якого ще світ не бачив. Каже, що навіть прикинув, що я живу десь у зоні Чорнобиля, тобто в Києві, та маю троє грудей, наприклад, або ж роги… Зате тепер він мене обожнює. Я також думаю, що нам буде по дорозі.
21 травня 2011 року
Тільки-но до мене в кімнату заходив Ацо поздоровити з тим, що ми пережили черговий кінець світу, або як його широко рекламували judgment day. Не те, щоб така профанація мене сильно переймала, проте якось дивно усвідомлювати, що саме цей момент, може бути останнім у твоєму житті.
В моєму житті картинка зафіксувалася би на кількох п’яних тілах, що трусять своїми сідницями під пісню Боярського «Зеленоглазое такси». Так приблизно виглядало завершення вечірки з приводу зустрічі всіх волонтерів, які працюють по національних та регіональних парках Литви в цьому році.
31 травня 2011 року
“Don’t say lesbian, my wife understands that word” - так мені відповідав Гедас, коли ми, троє з нас, дивилися канал плейбой, якийсь чомусь показував тільки дівок і, відповідно, я скаржилася. Але ви собі не уявляєте як це весело спостерігати за двома мужиками, які вимкнули звук телевізора і писклявими голосочками намагаються озвучити розмову порнозірок “Oh! Your boobs are so squeezable!” ))))))))
Так у нас продовжилося святкування перемоги ФК Барселона над Червоними дияволами з Манчестер Юнайтед. Я і мій шеф святкували перемогу, а мій напарник поразку, тобто вони досить швидко дійшли до кондиції «дрова» і почали виробляти всякі різні штуки. Але хітом сезону був виклик місцевої пожежної бригади.
1 червня 2011 рік
Може мене просто бере гордість за те, що ми перемогли у війні і те, що я спочатку написала виграли, ніби просто перекидалися картами в дурня. Може я просто щаслива, що маю можливість спостерігати рожевий край неба, майже за 100 відсоткового денного світла о 10-й годині вечора. Я вже, навіть забула до чого я наводила ті порівняння… може до того, що життя прекрасне?

Довелося перерватися на пів речення, бо за вікном блискає, а ми знову попрали речі. Я думаю, що це вже можна заносити в народні прикмети Литви: якщо Наталя й Ацо попрали речі в ясний день, то надвечір буде не просто дощ, а злива з громом та блискавкою. Sorry if you wanna get to the toilet you will have to go under my underwear. May be you will get some inspiration. Це мені тільки-но сказав Ацо, який порозвішував свій мотлох на мотузках по всій ванній кімнаті.
16 червня 2011 року
Шось не дуже часто в мене виходить писати в так званому щоденнику. Зараз також сиджу в офісі, шеф поїхав у справах хто знає куди, роботи повно, а мене вже вивертає від корегування помилок на офіційному сайті парку. Не думала, що колись скажу таке, бо завжди жалкувала, але як добре, що я не розмовляю німецькою мовою… бо це додало б мені ще кілька електронних сторінок тексту для адаптації.
Після розповіді численних легенд та показів численних фотографій рослин, пташок та проявів культури маорі він показав маленьке відео (ось воно http://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs), в мене аж сльози на очі навернулись. Всі зробили такий звук о-уууу і не тому, що пташечка загнулась, а тому що я ридаю. Ніколи не думала, що мене, економіста, проймуть мультиплікаційні історії про пташок. Вплив оточуючої природи, нічого не подієш.
12 липня 2011, щоб було символічніше – допишу завтра.
Щоб було ще символічніше, дам назву: Festival virgin, яка їздить автостопом, плете серветки, плаває з маскою під водою і не продається.
28 вересня 2011 року
Сказав би мені хтось роки три тому назад, що я буду волонтером в Литві, в парку, в Плателе сіті – засміяла б. Я до приїзду в Литву завжди сповільнювала свою ромову, говорячи про Lithuania, думаючи Латвія це чи Литва. Коли ми знаходимося в процесі постійного наздоганяння, дуже важко подивитися навколо і подумати, що життя прекрасне. Ми завжди чимось невдоволені.
***
По дорозі на обід натрапила на три групи із дитячого садочка. Так приємно, всі дітки сказали “Laba diena”, що означає добрий день. Вам треба бачити моє обличчя перетягнуте посмішкою на всі 32.

Назва історії:Я ще ніколи не бачила 11-ть км лісу підряд
Назва проекту: ?
Час реалізації: 05.05.2011 – 04.12.2011
Місце та країна реалізації проекту: Жемайтійський національний парк, Литва
Країни-учасниці: UA, MK, LT, FR, DE, IT, E, GB, RO
Партнерська організація з України: Union Forum
Автор: Татарчук Наталя, Херсон

28 2012 | Автор: bartek | Переглядів: 2171 | Коментарів (0)