Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Волонтеріат в Польщі


y-ce503ff8.jpgМій волонтеріат відбувався в Польщі, в прекрасному місті Гдиня. В цьому місті я проживала і працювала. В чому ж полягала моя робота, хоча роботою це важко назвати ?! Я працювала з дітками, в прекрасній організації під назвою MROWISKO, поза роботою я старалась, подорожувати, та проводити час з волонтерами, які також в цей самий термін були на EVS, це крім мене ще 8 класних осіб з різних країн (Грузія, Молдова, Італія, Турція, Угорщина,Ісландія, Франція та Україна. Саме більше коли я їхала на волонтеріат мала хвилювання, чи зможемо ми порозумітись, часами це було важко, часами весело, але з кожної ситуації можна було знайти вихід
Щодо моєї роботи, перший місяць це було важкувато, не все розуміла що говорять, але всі були дуже милі, та повторювати якщо я чогось не розуміла, діти все розпитували, для них перший місяць я була дуже цікава, задавали мені безліч запитань, одне з яких я назавжди забуду, а у вас на Україні телевізори є?!, всюди зі мною ходили, хотіли щоб я з ними все робила, а не хтось інший з працівників)). Наступні місяці вже відчувала себе наче дома, з розумінням стало менше проблем, хоча моя вимова була на такому рівні,що діти часами сміялись з мої перекручених слів. З часом мені давали все більше можливості реалізувати себе, показати що я можу, проводити різні заняття, та майстер класи, мої заняття не до порівняння з тими які пропонували інші,але я старалась).
Мій проект це незабутні 9 місяців, про які важко писати, це потрібно пережити, я думаю люди які побували на EVS розуміють мене і знають про що йдеться) Досвід який я отримала, пригодиться мені не один раз в житті.

-
-22.06.2011- 22.03.2012
- Польща, Гдиня
- Карітас
- Нестер Мар’яна м.Дрогобич

30 2012 | Автор: Wojtek | Переглядів: 3021 | Коментарів (0)