Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

ВОЛОНТЕРИ ШУМАНА В ДІЇ – ВОЛОНТЕРСТВО У ЛЬВОВІ


kopiya-img-0744-2.jpg (208.54 Kb)Привітик!! Мене звуть Аґнєшка, я волонтерка Академії української молоді. Мій проект відбувається у Львові в рамках програми „Молодь в дії”.
Моя пригода з ЄВС-ом (Європейська Волонтерська Служба) почалась у вересні 2008 року.
Україною я цікавлюся вже довго. Я є енергійною людиною, люблю нові виклики, тому і вирішила використати шанс, який дає ЄВС. Трішки знaла українську мову, отже пристосуватися і звикнути до нових умов було мені набагато легше.
Тут у Львові працюю з молоддю зі Шкільного Євроклубу, отримую від цього велике задоволення. Разом з Павлом, волонтером з Польщі, спільно проводимо заняття на такі теми, як: євроінтеграція, толерантність, різноманітність культур. Хочемо, щоб молоді українці почали доросле життя, будучи відкритими, знали свої права і вміли використати можливості, які дає їм Європа. Крім того я також навчаю польської мови в Львівській Міській Раді, організовую Польський клуб, де намагаюся наблизити польську культуру до українців, розповідаю про історію та обговорюю сучасні події. Однак найбільш зосереджуюсь на практичному навчанні польської. Є багато бажаючих з різними рівнями знань, але всі дуже хочуть навчитись польської. Додатково роблю переклади для АУМ, Міської Ради, а також я допомагала під час реалізації Молодіжних обмінів чи промоції програми „Молодь в дії”. Одночасно допомагаю новозаснованим Євроклубам в їхньому розвитку, разом намагаємось вирішити напраямок їхньої діяльності.
З волонтерами, яких я тут зустріла, пережила багато незабутніх вражень. Це класні люди, просто молодці. Вони мотивують мене, ми разом вивчаємо Україну. Вони зі мною, коли я потребую підтримки, бо знають, як це бути іноземцем в чужій країні.
Я дуже рада, що приїхала сюди, до Львова. Європейська Волонтерська Служба дозволяє мені краще пізнати саму себе, після закінчення проекту знатиму свої недоліки та переваги. Я розвиваюсь і знаю, що я сильна настільки, що можу подолати будь-які труднощі.

Agnieszka Kania

30 2013 | Автор: Wojtek | Переглядів: 2738 | Коментарів (0)
Оновлено:30.01.2013 - 14:33