Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

СЕМІНАР «NO LABELS PLEASE!


p3210080-2.jpg (86.46 Kb)На семінар разом зі мною приїхало ще 28 молодих людей із 9 європейських країн – Сербії, Хорватії, Чорногорії, Косово, Македонії, Росії, Італії, Греції та Румунії у віці від 19 до 25 років. Семінар у Белграді був присвячений проблемам дискримінації, включаючи гендерну, національну, расові, політичну, мовну та деякі інші види дискримінації, стереотипам та пересудам у сучасному світі. Так як на семінарі було представлено декілька країн, ми змогли обговорити та обмінятися досвідом а також зрозуміти про ситуацію, яка існує з цих питань у інших країнах.
Усі 6 днів семінару учасники були задіяні таким чином – зранку сніданок та перша частина занять, які найчастіше являли собою лекції, тренінги, показ фільмів та обговорення проблем дискримінації; пізніше обід і друга частина семінару, спрямована на розвиток наших театральних навичок та прийомів. Під кінець робочого дня ми були розділені на 4 групи для обговорення дня, а також висловлення своїх зауважень та пропозиції. Після цього ми мали вечерю та вільний час. В останній день проекту ми поставили на великій сцені 5 малих вистав, присвячені п’яти видам дискримінації – на роботі, в сім’ї, в засобах масової інформації, у політиці, та релігійній дискримінації. Враховуючи те що ми попередньо оголосили про свою виставу на місцевому радіо, телебаченні та соціальних мережах – на неї прийшло багато бажаючих, особливо молоді, яка була просто в захваті від наших виступів. Усі виступи були зняті на камеру і викладені для загального доступу.
Крім того організатори доклали всіх зусиль для того щоб ми мали можливість весело і цікаво провести свій вільний час. Для нас були організовані : і цікаві міжнародні вечори, коли ми мали можливість познайомити інших учасників зі своєю країною, а також дізнатися щось нове про інших; і організовані екскурсії по центральній частині міста; і спільне відвідування нічного клубу; а також ігри, завдяки яким учасники змогли заприятелювати та зрозуміти один одного.
До своєї розповіді я додаю фото а також посилання на відеозапис вистави у ютубі.
Під кінець проекту ми змогли не тільки сказати що знаємо більше про дискримінацію у сучасному світі, нам було запропоновано практичні способи її вирішення та протидії їй. Крім того кожен із нас зустрів нових друзів і дуже цікаво та корисно провів свій час.
Хотілося б сказати велике дякую усім тим людям та організаціям, які дають можливість активній молоді зустрічатися, навчатися, обмінюватись досвідом і навіть просто знайомитись. Мені здається що це ще один крок на шляху створення потужного та свідомого молодіжного руху.

Бичко Олег

25 2013 | Автор: Wojtek | Переглядів: 1807 | Коментарів (0)