Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Неймовірні пригоди молодої дівчини в Європіyia-story-2.jpgЯ брала участь у Європейській волонтерській службі в м. Орлеан, що всім відоме за Жанною Дарк.
Ідея проекту полягала в тому, що я мала інформувати молодь про можливості поза межами Франції, це могло бути навчання за різними європейськими програмами – Erasmus, Leonardo, Grundtvig; стаж, робота, ЄВС тобто все, що стосується європейської мобільності для французів. А, що саме цікаве, що Україна не є членом Європейського союзу і тут дівчина з України має таку місію!
У моєї організації були партнерські організації у всьому Регіоні, тому я мала змогу не залишатись в офісі, а також брати участь у заходах в регіоні.
Пам’ятаю один із моїх колег організував дуже приємний сюрприз для мене – експозицію з українськими фото та музикою. Також я розповіла, що в Україні є можливість купувати солодощі не тільки в пакунках, а також «на вагу», тому ми купили солодощі і поклали їх в картонну коробку. Пам’ятаєте жіночка, яка продає солодощі в кіоску . Тому ми зробили все за таким же принципом. Зараз я розповідаю про колегу, але деякі колеги стали хорошими друзями.
Також я багато раз приймала участь в різних дебатах, презентаціях та форумах. Іноді інформувала близько 80 чоловік за день під час Форуму Навчання.
Дуже сподобалась атмосфера в якій живе французька молодь, особливо організувати класні вечори та цікаво проводити час. Бо кожен від 15 - річного до 60 - річного не знає, що таке ліміт в віці. І люди себе прекрасно почувають!
За час мого волонтерства я встигла чимало по подорожувати як в Франції так і поза її межами. Особливо сподобався Новий рік в Бельгії. Мабуть якщо б я мала змогу брати участь другий раз в ЄВС, то я б вибрала Бельгію! Також я здійснила одну зі своїх мрій – побувала на концерті Мадонни.
Мабуть тут я зустріла більше людей які мене розуміють, і яких я розумію. Відносини між людьми є набагато простішими. Також Франція є інтернаціональною країною і є завжди змога зустріти людей з усіх куточків світу, для мене це було дуже важливо познайомитись з такими людьми.
Зараз я можу сказати, що це не було волонтерство, а справжня робота. Я мала бути відповідальною, іноді працювала сама і тому це мені дає відчуття, що зараз я маю цілий рік досвіду роботи.
Майбутнім волонтерам я бажаю добре все зважити – проект в якому б ви хотіли прийняти участь, країну, мету вашого ЄВС. Також не боятись починати щось нове та впевнено йди до своєї мети.

Назва проекту: Європейська мобільність
Час реалізації: жовтень 2011 – вересень2012
Місце та країна реалізації проекту: м. Орлеан, Франція
Країни-учасниці: Україна
Партнерська організація з України: Донецький молодіжний дебатний центр
Автор: Іващенко Ольга, м. Харків

22 2012 | Автор: bartek | Переглядів: 1399 | Коментарів (0)
Оновлено:28.10.2012 - 11:34