Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

НА «ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МІСТЕЧКУ» 30 ВОЛОНТЕРІВ ЄС ПРЕЗЕНТУВАТИМУТЬ ПРОГРАМУ "МОЛОДЬ В ДІЇ"31-konkurs-evs-mishchuk1.jpg11-12 червня 2012р. у центрі Києва під Аркою Дружби Народів в рамках «Європейського Містечка» та ключової теми «Ініціатива майбутнього - Молодь» інформаційні представники програми ЄС "Молодь в дії" (https://yia.org.ua) разом з волонтерами з країн Європейського Союзу проведуть серію заходів з метоюпопуляризації даної програми в Україні.
11 червня з 10:30 до 13:30 у конференц-залі «Європейського Містечка» відбудеться презентація програми «Молодь в дії» та нової ініціативи «Молодіжне Вікно Східного Партнерства», де можна буде дізнатися про можливості, які є для української молоді та громадських організацій в ЄС (Європейська Волонтерська Служба, молодіжні обміни, тренінги та семінари). Інформаційні представники Програми представлять приклади таких проектів, а волонтери з країн ЄС поділяться досвідом діяльності в різних регіонах України.
Протягом двох днів у виставковому павільйоні на відвідувачів містечка чекатимуть зустірчі з волонтерами з ЄС у форматі «живої книги», фотовиставки, інтерактивні та спортивні ігри, вікторини про програму «Молодь в дії», Європу та ЄС, які проводитимуть волонтери Європейської волонтерської служби. До участі запрошується активна молодь, представники громадських організацій, євроклубів, а також усі бажаючі.

Не втрачай свого шансу! Спробуй зараз!

Захід відбудеться за підтримки Ресурсного Центру для країн Східної Європи і Кавказу SALTO EECA (http://www.salto-youth.net/eeca/)

Контактні особи - інформаційні представники програми «Молодь в дії» в Україні:
Оксана Бондар, Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», oksana.bondar.v@gmail.com
Андрій Донець, Донецький дебатний центр, Донецьк, debate@cent.dn.ua
Олена Яремко, Академія Української Молоді, Львів, olenkayaremko@gmail.com
Анна Ковбасюк, Центр європейських ініціатив, Суми, anna.kovbasyuk.cei@gmail.com
Ірина Боднар, Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва "Альтернатива-В", Київ, alternative.v@gmail.com
Наталя Павлюк, Центр освітніх ініціатив, Львів, nata.pavlyuk@gmail.com

******************************************************************************************
Програма “Молодь в дії” – це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. Програма “Молодь в дії” ґрунтується на неформальній освіті і за підтримки програми молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах, тренінгах та міжнародній волонтерській діяльності.
Детальніше на https://yia.org.ua


8 2012 | Автор: oksana | Переглядів: 2545 | Коментарів (0)
Оновлено:22.06.2012 - 23:03