Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

ЛЮБЛЮ НОВІ ВИКЛИКИ, ТОМУ І ВИРІШИЛА ВИКОРИСТАТИ ШАНС, ЯКИЙ ДАЄ ЄВСimg-0512-2.jpgПривітик!! Мене звуть Аґнєшка, я волонтерка Академії Української Молоді. Мій проект відбувається у Львові в рамках програми „Молодь в дії”. Моя пригода з ЄВС-ом (Європейська Волонтерська Служба) почалась у вересні.
Україною я цікавлюся вже довго. Я є енергійною людиною, люблю нові виклики, тому і вирішила використати шанс, який дає ЄВС. Трішки знaла українську мову, отже пристосуватися і звикнути до нових умов було мені набагато легше.
Тут у Львові працюю з молоддю зі шкільного євроклубу, отримую від цього велике задоволення. Разом з Павлом, волонтером з Польщі, спільно проводимо заняття на такі теми, як: євроінтеграція, толерантність, різноманітність культур. Хочемо, щоб молоді українці почали доросле життя, будучи відкритими, знали свої права і вміли використати можливості, які дає їм Європа. Крім того я також навчаю польської мови в Львівській Міській Раді, організовую Польський клуб, де намагаюся наблизити польську культуру до українців, розповідаю про історію та обговорюю сучасні події. Однак найбільш зосереджуюсь на практичному навчанні польської мови. Є багато бажаючих з різними рівнями знань, але всі дуже хочуть вдосконалити знання мови. Додатково роблю переклади, а також я допомагала під час реалізації міжнародної молодіжної зустрічі, яка проводилася у Льовові в грудні 2008 року. Долучаюся також до промоції програми „Молодь в дії” – беру участь в презентаціях програми для організацій та студенстської молоді. Одночасно допомагаю новозаснованим євроклубам в їхньому розвитку, разом намагаємось окреслити напрямок їхньої діяльності.
З волонтерами, яких я тут зустріла, пережила багато незабутніх вражень. Це класні люди, просто молодці. Вони мотивують мене, ми разом пізнаємо Україну. Вони зі мною, коли я потребую підтримки, бо знають, як це бути іноземцем в чужій країні.
Я дуже рада, що приїхала сюди, до Львова. Європейська Волонтерська Служба дозволяє мені краще пізнати саму себе, після закінчення проекту знатиму свої недоліки та переваги. Я розвиваюсь і знаю, що я сильна настільки, що можу подолати будь-які труднощі.

22 2013 | Автор: Wojtek | Переглядів: 1814 | Коментарів (0)
Оновлено:22.01.2013 - 16:24