Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

КАЗКИ ТА СТАРІ ІСТОРІЇ ЯК ЗАСІБ ПОДОЛАННЯ СТЕРЕОТИПІВ У НОВІЙ ЄВРОПІ


dsc09269-1.jpg (152. Kb) вересні 2011 в мальовничому містечку Мозашіхле, що знаходиться не подалік від відомого курортного міста Закопане, в рамках програми «Молодь в Дії» відбувся молодіжний обмін під назвою «Казки та старі історії як засіб подолання стереотипів у новій Європі».Приймаюча польська організація «Європейський Центр Активної Молоді «Юніверс» надала можливість відчути красу польської землі та гостинність наших сусідів у повному обсязі. Мальовничі Татри, зоряне небо, танці під дощем – це ще далеко не все, що запам’яталось учасникам даного проекту.
Разом з командою молоді з громадської організації «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», що представляла Україну, в даному проектів брали участь молоді люди з Литви, Вірменії та Туреччини та Польщі. dsc08544-1.jpg (169.42 Kb)
Отже, як можна подолати стереотипи, що століттями формувались в менталітеті кожної країни? Ми вирішили спробувати альтернативний метод через вивчення фолкльору, а саме народних казок різних країн. По-преше, казки дають змогу познайомитись краще з традиційними поглядами тієї чи іншої нації. По-друге, у казці стає зрозуміло якими рисами наділені люди в даній країні.
Усім учасникам сподобався проект, він дав можливість не тільки поспілкуватись з цікавими ровесниками з різних країн, а й подорожувати Польщею, побачити такі міста як Краків та Закопане і навіть політати на повітряній кулі :)!

Ганна Маранчук

30 2013 | Автор: Wojtek | Переглядів: 1603 | Коментарів (0)