Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

ЄВС У ЗАЛЬЦБУРЗІ


Мій проект триває 10 місяців і полягає в роботі з дітьми імігрантів (6-12 років) та молоддю(16-20 років). Мій робочий тиждень виглядає так: працюю 5 днів на тиждень, з вівторка до суботи з 14:30-15:30 до 20:30. Кожного дня діти та молодь приходять до клубу і можуть користуватись тим, чого не мають вдома (оскільки це преважно діти з багатодітних або бідних сімей), а саме різноманітними іграми, доступом до інтернету,а також мають можливість зустрічатись зі своїми друзями. Крім того для дітей кожного дня плануюця певні творчі завдання (з глини, пластиліну), я допомагаю це організовувати.

Особливістю ЄВС у Зальцбурзі є те, що усі волонтери (а нас є 13, з різних країн Європи і працюють у різних проектах, серед яких: з дітьми, молоддю, на радіо, в музичному клубі, літературному об'єднанні, з мігрантами) живут разом в студентському гуртожитку. Також тут діє програма для волонтерів ЄВС - це організація екскурсій, заходів для нас, волонтерів.

Загалом ЄВС вважаю чудовою можливістю для молоді спробувати себе в чомусь іншому, допомогти тим, кому допомога дійсно потрібна, відкрити свої приховані здібності, спробувати жити самостійно, вивчити нову мову (оскільки програма забезпечує мовні курси), знайти багато нових друзів, трошки подорожувати.


25 2013 | Автор: Wojtek | Переглядів: 1625 | Коментарів (0)