Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Етика в роботі з молоддю -maranchuk-tea.jpgЗ 25-го жовтня по 2 листопада проходив тренінг «Етика в роботі з молоддю - ділимось кращими практиками та розумінням». Тренінг зібрав 30 молодих активістів з Північної Ірландії, Голландії, Німеччини, Білорусії, України, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Латвії та Італії.
Як відомо програма «Молодь в Дії» пропонує альтернативне навчання через неформальну освіту. У ході тренінгу учасники розробляли етичні принципи роботи з молоддю. В процесі роботи, велись цікаві дискусії, розглядались різні випадки з життя, деякі вправи, які були представлені тренерами, викликали в учасників багато вражень та бурю емоцій.
maranchuk-p1010529.jpgЦікавою була думка учасників стосовного того, що культура та менталітет впливають на етичні принципи, тому в кожній країні може бути особливе ставлення до певних речей. Але не зважаючи на це, сьогодні необхідно боротись з тими стереотипами, які укорінились в культурі та заважають сучасним людям у житті. Таким прикладом можуть бути права жінок в країнах Сходу, права меншин, гендерні ролі та ін. Етичні моменти часто приводять до дилем і важкого вибору. Такі дилеми учасники тренінгу відчули на собі через інтерактивні вправи та ігри.
Надалі учасники тренінгу планують провести нові проекти, які вони ініціювали разом.

Пишіть, буду рада поділитись корисними порадами та матеріалами.
Щиро,
Анна Маранчук
Координатор молодіжних проектів
Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»


maranchuk-georgia.jpg

14 2013 | Автор: oksana | Переглядів: 3980 | Коментарів (0)
Оновлено:29.10.2014 - 11:10