Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Digi Dance Zone: 10 днів танців, 10 днів радощів, 10 днів безцінного досвіду!digi-dance-zone-2.jpgВ листопаді 2012 року група української талановитої молоді взяла участь в міжнародному молодіжному обміні Digi Dance Zone в рамках програми «Молодь в дії». Метою проекту було зібрати танцюристів різних жанрів з різних країн Європи в одному місці, де вони зможуть обмінятися досвідом та навчити чомусь один одного. Приймаючою організацією було польське товариство «Об’єднаних Ініціатив «Кладка» в м. Ліпінки. Організатори Міхал та Каліна з партнерами реалізували надзвичайно успішний проект, під час якого учасники з Польщі, України, Молдови, Румунії, Грузії та Іспанії спілкувались універсальною мовою танців. Крім того, молодь змогла відчути культурне різноманіття та дізнатись багато нового.

Представники Вінницького регіонального центру інформації «Креатив» Андрій Чаповський, Тетяна Гранатович та Владислав Шершун презентували на проекті українську команду.Тетяна поділилась з нами своїми враженнями про проект:
Для мене участь в даному проекті – це спосіб для самовдосконалення та самовираження, це можливість для подальшого розвитку та розширені нових можливостей. Цей проект допоміг розширити та поглибити знання в різноманітних стилях танцю. Ми ділились власним досвідом та брали майстер-класи у досвідченних тренерів, що дозволило стати ще більш універсальними. Ми познайомились ближче з культурою різних країн. Учасники мали можливість представити свою країну та розповісти про її традиції. У нас не було мовного бар’єру, так як усі ми спілкувались мовою танцю, не дивлячись що усі ми представляли різні стилі. Нас об’єднувала любов до танців. Ми навіть забули про те, що приїхали з різних країн. Це були 10 днів танців, 10 днів радощів, 10 днів безцінного досвіду. Проект перевершив усі наші очікування. Ми провели час з користю, адже для танцюристів дуже важливо спробувати себе в різних танцювальних стилях: хіп-хоп, брейк, рагга-дансхол, сальса, грузинські народні, імпровізація, пантоміма. Через танець, кожний з учасників мав нагоду виразити себе та свій внутрішній світ. Ми вдячні своїй організації за можливість взяти участь в такому чудовому молодіжному проекті. З нетерпінням чекаємо продовження Digi Dance Zone 2.”
Раді повідомити, партнерська організація Товариство Об’єднаних Ініціатив «Кладка» написала продовження проекту. Воно й не дивно, адже Digi Dance Zone був надзвичайно вдалим та цікавим проектом! Бажаємо усім натхнення та цікавих ідей!
Переглянути відео з проекту: http://www.youtube.com/user/DigiDanceZone/videos

digi-dance-zone-1.jpgdigi-dance-zone-3.jpgdigi-dance-zone-4.jpgdigi-dance-zone-5.jpgdigi-dance-zone-6.jpg

Ганна Маранчук
Координатор молодіжних проектів ВРЦІ «Креатив»,
координатор української делегації

17 2013 | Автор: oksana | Переглядів: 2771 | Коментарів (0)
Оновлено:17.02.2013 - 23:38