Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Як ми долали стереотипи через казкиexchange-2011-09.jpgУ вересні 2011 за підтримки Єврокомісії, в рамках програми «Молодь в Дії» відбувся молодіжний обмін під назвою «Казки та старі історії як засіб подолання стереотипів в новій Європі». Даний проект відбувався в мальовничому містечку Мозашіхле, що знаходиться не подалік від відомого курортного міста Закопане. Приймаюча польська організація «Європейський Центр Активної Молоді «Юніверс» на чолі з Юреком Тимчишеним показала красу польської гостинності, талановитості та витонченості в повному обсязі. Мальовничі Татри, зоряне небо, танці під дощем – це ще далеко не все, що запам’яталось учасникам даного проекту.
Разом з командою молоді з громадської організації «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», що представляла Україну, в даному проектів брали участь команди з Литви, Вірменії та Туреччини та Польщі.
Отже, як можна подолати стереотипи, що століттями формувались в менталітеті кожної країни? ЮрекТимчишен, лідер польської організації, вирішив спробувати альтернативний метод через залучення фолкльору, а саме народні казки різних країн. По-преше, казки дають змогу познайомитись краще з традиційними поглядами тої чи іншої нації. По-друге, в казці стає зрозуміло якими рисами наділені люди в даній країні.
Учасники з України - Дмитро Ліщук, Ірина Скоряк, Ольга Величко, Філіп Лебедєв, Дмитро Кушнір та Анна Маранчук, не випадково обрали казку «Ріпка», адже вона символізує дружню родину, важку працю на землі та кращі традиції України.
Усім учасникам сподобався проект, він дав можливість не тільки спілкуватись з цікавими молодими людьми з різних країн, а й подорожувати Польщею, побачити такі міста як Краків та Закопане і навіть політати на повітряній кулі :)!

Ганна Маранчук, ГО ВРЦІ „Креатив”12 2012 | Автор: oksana | Переглядів: 4723 | Коментарів (0)
Оновлено:12.01.2012 - 00:40