Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Ірина Теглівець
iryna-teglivets.jpgІрина Теглівець, 23 роки, м. Львів
Відсилаюча організація – ГО «Мозаїка»

1. Чому вирішив/ла стати ЄВС волонтером?
Тому що хотіла побачити життя в Німеччині, познайомитись з різними людьми, здобути досвід самостійного життя, дізнатись більше про себе, і при тому бути комусь корисною.

2. В якій країні відбувався/відбувається проект ЄВС?
У Німеччині.

3. Скільки тривав/є проект?
12 місяців

4. Як Ти обирав/ла саме цю країну і саме цей проект?
Я хотіла поїхати саме до Німеччина, тому що була зацікавлена у вивченні мови, проект мені сподобався пропонованими обов’язками.

5. Розкажи, будь-ласка, про проект? Що робиш/робив/робила?
Я працювала в організації, яка, серед іншого, займається різними міжнародними проектами. До моїх обов’язків входило опрацювання пошти, прийом дзвінків, догляд веб-сайту організації, усний і письмовий переклад, організація підготовчих зустрічей для учасників з Німеччини і культурної програми для іноземних учасників. Крім того я проводила курси англійської і італійської для учасників проектів у відповідних країнах і для співробітників організації.

6. Чому Ти вибрав/ла цей проект? Чому він важливий для Тебе?
Як я вже казала, мені сподобались пропоновані для волонтера обов’язки, особливо перебування більшість часу у інтернаціональному середовищі і можливість здобути практичні навички, які можуть виявитися корисними у моєму подальшому професійному житті.

7. Скільки заявок Ти відправив/ла поки знайшов свій проект?
2.

8. Скільки часу пройшло з того моменту як Ти вирішив/ла стати волонтером до того як Ти почав/ла свою ЄВС?
Біля 9 місяців.

9. Що є найбільш складним в Твоїй ЄВС?
Нічого особливо складного не було, хоча можу сказати, що тішуся з можливості знову говорити більшість часу рідною мовою, перебування в іншомовному середовищі може бути втомливим.

10. Що би Ти порадив/ла людям, які хочуть стати ЄВС волонтерами?
Бути уважними і терплячими у пошуках проекту, варто почекати і знайти щось цікаве. Безсумнівно, ставити перед собою цілі, яких вони хочуть досягти протягом ЄВС, але бути гнучкими і готовими ці цілі скоригувати відповідно до обставин. Не будувати надто деталізованих і чітких очікувань, бо справді добре собі уявити як воно буде – важко, тому потім можна почуватись розчарованим без фактичної на то причини. Усвідомлювати, що ЄВС – це більше, ніж можливість працювати на користь іншим у іншій країні, працюючи до 35 годин на тиждень, багато часу буде вільним, тому незле подумати, як його використати приємно і з користю. Бути відкритими.

11. irenetehl@gmail.com

27 2013 | Автор: oksana | Переглядів: 3585 | Коментарів (0)
Оновлено:27.09.2013 - 00:31