-
   Програма "Молодь в дії"

»  Що таке Програма "Молодь в дії"
» Питання - відповіді>
» Посібник програми
» Аплікаційні форми
» Контакти
»
  Представництво Єврокомісії в Україні

   Наші банери

»
   
   
    


 

Пошук по сайту:

Молодіжні програми обміну: останні публікації

Нова версія посібника програми "Молодь в дії"
Вийшла нова версія посібника програми "Молодь в дії", дійсна від 1 січня 2011р. Програмний посібник - це інструмент для будь-кого, хто хоче прийняти участь у програмі "Молодь в дії". Він включає необхідну інформацію про пріоритети, акції (підпрограми), основні характеристики, критерії та умови участі в програмі. Нова версія посібника доступна на англійській мові >>>
Шукаємо учасників проекту "Моя незалежність: 20-річні про права людини в 20-річній Україні"
29 08 2011,   Розділ: Оголошення
Центр освітніх ініціатив та тренерська група «Діалог» запрошують взяти участь у проекті, присвяченому баченню двадцятирічними своїх прав і можливостей у двадцятирічній Україні.

Шукаємо 4-особові групи авторів, яким цікаво описати за допомогою текстів і фотографій, як в Україні забезпечуються можливості молодих людей щодо реалізації своїх прав на освіту, свободу самовираження та поваги до людської гідності з точки зору соціальної інтеграції/соціальних виключень.
Шукаємо учасників для молодіжного обміну
18 08 2011,   Розділ: Оголошення
Запрошуємо до участі у молодіжному обміні >. Обмін буде проходити в Москві (Росія), і триватиме з 28 листопада по 5 грудня 2011 року (включно з днями подорожі). В семінарі візьмуть участь 30 молодих людей (по 5 учасників із кожної країни) з Нідерландів, Росії, Україні, Румунії, Кіпру та Ізраїлю. Семінар фокусується на дискримінацію щодо мігрантів і етнічних меншин у європейських країнах.
Терміново шукаємо волонтера в Болгарію!
18 08 2011,   Розділ: Новини
Молодіжна організація «Іскра» терміново шукає волонтера для проекту Європейської Волонтерської Служби (ЄВС) тривалістю 12 місяців в місті Стара Загора, Болгарія.
Тренінговий курс "Young and Equal"
14 08 2011,   Розділ: Оголошення
Запрошуємо на тренінговий курс, що відбудеться у Сербії 11-19 травня 2012р.
Основна мета - підвищення обізнаності про важливість створення рівних прав для молодих людей з обмеженими можливостями і знаходження шляху до досягнення їх рівноправності.
Тренінговий курс “Global environment calls youth volunteers“
14 08 2011,   Розділ: Оголошення
Запрошуємо на тренінговий курс “Global environment calls youth volunteers“, що відбудеться 18-26 червня у Сербії.
Основна мета курсу - надання учасникам нових методів мистецтва і методів навчання для покращення сталого розвитку і соціальної інтеграції ізольованих груп молоді з міських промислових зон.
Тренінговий курс "Creative Youth - Self Initiative"
14 08 2011,   Розділ: Оголошення
Тренінговий курс "Creative Youth - Self Initiative" відбудеться 1-9 квітня 2012р. у Сербії. Мета тренінгу - надання учасникам нових методів мистецтва і методів навчання для кращого доступу безробітних молодих людей до нових способів самостійної зайнятості.
Конкурс на участь у міжнародномунавчальному курсі для молодіжних лідерів «Міжкультурна фасилітація для запобігання дискримінації"
12 08 2011,   Розділ: Оголошення
Молодіжні лідери з України, Польщі, Білорусі, Румунії, Молдови та Росії (прикородонні регіони з Україною) запрошуються до участі в міжнародному навчальному курсі "Міжкультурна фасилітація для запобігання дискримінації", який відбудеться 09-15 жовтня 2011 в місті Суми, Україна. Проект реалізується Центром європейських ініціатив (м. Суми, Україна) та Фурдацією Щасливе дитинство (Люблін, Польща) за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.
Пошук партнерів на тренінговий курс “Youth Photo Games“
27 07 2011,   Розділ: Оголошення
Асоціація "iNSomnia" (Сербія) шукає партнерів на проект “Youth Photo Games“ (акція 3.1), що запланований на червень 2012 р. у Сербії. Тренінговий курс спрямований на промоцію волонтерства, використовуючи креативну фотографію як метод соціальної інтеграції молоді з меншими можливостями.
Волонтерська вакансія в Польщі
26 07 2011,   Розділ: Оголошення
Благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» оголошує термінову вакансію на затверджений проект Європейської Волонтерської Служби (ЄВС) у Польщі в рамках Програми Європейського Союзу "Молодь в Дії”.
Термін волонтерства: 01.10.2011 – 30.06.2012

Місце волонтерства: м. Варшава (Польща), дитячий спеціалізований садок № 245 для слабо зрячих дітей (www.przedszkole245.waw.pl).
Основним завданням волонтера буде робота з дітьми та допомога при організації їх щоденних занять та вільного часу. Час роботи волонтера – 30-40 год. на тиждень.
Повернутись назад << [1] 2 3 ... 22 23 24 >> Наступна сторінка


 


АВТОРИЗАЦІЯ
   
Логін :  
Пароль :  
 
    Реєстрація
Нагадати пароль?
До модерації: 1
СТАТИСТИКА