Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Про власний досвід участі в проектах програми ЄС "Молодь в дії" розповіла вінницька молодь2012-08-15-yia-meeting-img-4632.jpg15 серпня у Вінницькому центрі європейської інформації відбулася зустріч учасників проектів програми ЄС "Молодь в дії" та молодих людей, які хочуть більше дізнатися про програму.
Про можливості для неформального і неофіційного навчання європейського виміру розповіли безпосередні учасники молодіжних обмінів, тренінгів та Волонтерської Європейської Служби програми "Молодь в дії". Польська волонтерка Марта Кацвін, яка протягом 9 місяців допомагала Вінницькому регіональному центру інформації «Креатив» розповіла про своє волонтерство та ініціативи, які вона впроваджувала у Вінниці. Колишні ЄВС волонтери Ольга Величко та Вікторія Кобилянська, які були на волонтаріаті в Польщі, презентували свій досвід роботи з дітьми. Олька Кавуненко, Олена Чекаліна та Ганна Маранчук – учасники міжнародних тренінгів розповіли про участь в проектах програми.
2012-08-15-yia-meeting-img-4635.jpgОлена взяла участь в інтернаціональному тренінговому курсі «PEACE DIALOGUES FOR SOCIAL CHANGE», що у липні відбувся у містечку Krzyżowa (Польща) за участю молоді з 12 країн та мав на меті розвинути навички ненасильницьких комунікацій у вирішенні конфліктів. Олена зазначає, що поїздка надихнула її на нові ідеї, дала зрозуміти наскільки важливий мир у нашому світі та навчила шляхам подолання конфліктів.
Ольга презентувала проект «Multipliers of Volunteer Management», що проходив у Словенії для молодіжних лідерів з 15 країн. Даний тренінговий курс був спрямований на розвиток можливостей організацій та інституцій, які працюють з молоддю, в сфері ефективного волонтерського менеджменту.
2012-08-15-yia-meeting-img-4631.jpgАня розповіла про міжнародний тренінг «Партнерство з метою співпраці», під час якого учасники поділились ідеями та думками щодо майбутніх проектів. В цьому і полягала головна мета тренінгу. Сьогодні учасники проекту спілкуються онлайн аби створити новий проект та реалізувати його.
Учасники зустрічі отримали відповіді на свої запитання стосовно програми «Молодь в дії», а також познайомилися з україномовним сайтом програми https://yia.org.ua.
Молоді люди, які зацікавилися програмою «Молодь в дії», мали можливість під час кави паузи неформально поспілкуватися та «з перших вуст» більше дізнатися.

Джерело:
Вінницький центр європейської інформації


15 2012 | Автор: oksana | Переглядів: 6746 | Коментарів (0)
Оновлено:25.08.2012 - 18:09