Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Рік в ЕстоніЇ ЄВС волонтером за фінансової підтримки Європейського Союзу

Період проекту в Естонії - з жовтня 2013 на 10 місяців
Місце волонтерства – чудове приморське містечко Jõhvi, Естонія (10 км від Балтійського моря) - вакансія ЄВС волонтера у соціальному будинку/ центрі для людей з особливими потребами.
У чому полягає основна робота волонтера:
Волонтер буде допомагати у соціалізації і адаптації вихованців до буденного життя (робити закупи в магазинах, приготування їжі, тп), організація цікавого і розвиваючого дозвілля (гуртки, уроки музики чи рукоділля, ігри, екскурсії, поїздки, тп) і багато чого іншого цікавого. Все залежатиме від самого волонтера і бажання/вміння бути активним і творчим.
3 2013 | Автор: unionforum | Переглядів: 3977 | Коментарів (0)

До 3 2012| Запрошуємо на інформаційну зустріч з екс-волонтерами ЄВС

Всім, всім, всім, хто хоче більше дізнатися про можливості міжнародного волонтерства!

Запрошуємо 5 жовтня 2012 року, взяти участь в інформаційній зустрічі з молодими людьми, які повернулися до України після Європейської волонтерської служби в країнах Європейського Союзу.
Зустріч відбудеться в м. Києві в конференц-залі №1, готель Козацький за адресою вул. Михайлівська 1-3, з 17 до 19 год.

Під час цієї зустрічі волонтери поділяться своїм досвідом роботи та життя за кордоном, практичними порадами як стати волонтером, яку користь може принести Європейська волонтерська служба українській молоді, громадським організаціям та країні в цілому.

Також Ви матимете змогу отримати більше інформації про можливості, які надає програма Європейського Союзу «Молодь в дії» (Youth in Action).

Попередній запис за ел. адресою asf-ukraine@i.ua
або за тел. 253-85-57
Автор: andriy | Переглядів: 1938 | Коментарів (0)

До 17 2012| Навчальний візит до Вірменії

Донецький молодіжний дебатний центр запрошує на навчальний візит до Вірменії, присвячений неформальній освіті та молодіжній участі "Неформальна освіта та молодіжна участь заради активного громадянства". Візит відбуватиметься з 29 жовтня по 4 листопада 2012 р. Метою візиту є ознайомитись з реаліями молодіжної роботи у Вірменії. У програмі візиту передбачені зустрічі з молодіжними громадськими організаціями, дослідниками в сфері молоді, тренерами та представниками урядових та локальних інституцій, відповідальних за молодіжну сферу. Візит проходитимк в Єревані, Гюмрі та Севані. У ньому візьмуть участь 24 учасники з 6 країн – Польщі, Німеччини, Італії, Вірменії, Грузії та України.
Автор: andriy | Переглядів: 3502 | Коментарів (0)

Про власний досвід участі в проектах програми ЄС "Молодь в дії"

ola-velichko.jpg15 серпня о 17-00 у Вінницькому центрі європейської інфомації (вул. Соборна 73, ВОУНБ, м. Вінниця) відбудеться зустріч учасників проектів програми ЄС "Молодь в дії" та молодих людей, які хочуть більше дізнатися про програму. Про можливості для неформального і неофіційного навчання європейського виміру розкажуть безпосередні учасники молодіжних обмінів, тренінгів та Волонтерської Європейської Служби програми "Молодь в дії". Запрошуємо молодь до міжнародної співпраці!
12 2012 | Автор: oksana | Переглядів: 7323 | Коментарів (0)

До 6 2012| Семінар з налагодження партнерства YOUth Entrepreneur

Донецький молодіжний дебатний центр та партнери запрошують до участі у Семінарі з налагодження партнерства YOUth Entrepreneur.

Семінар має на меті створити умови для налагодження партнерства серед представників 16 організацій з Європейського Союзу та країн Східної Європи та Кавказу, які працюють з молодими людьми з меншими можливостями (молодь з сільської місцевіоті, міст вражених економічною кризою, безробітні молоді люди, молодь, яка з тих чи інших причин має обмежані можливості доступу до соціальних, економічних або культурних прав). Учасники семінару матимуть змогу обмінятись досвідом та сформувати вміння розвитку навичок підприємництва, дізнатись про активне громадянство та як бути креативними в молодіжній роботі.

Ми будемо обговорювати пріорітети та розглядати можливості, які надаються програмою Молодь в дії та нові можливості, які відкрились завдяки Молодіжному вікну Східного партнерства для співпраці між країнами ЄС та Східної Європи. Метою семінару також є налагодження співпраці та створення нових проектів за темами підпроиємництво, креативність та активне громадянство а також розвиток нових навичок для підвищення якості молодіжних проектів. На семінарі застосовуватиметься підхід неформального навчання в тому числі інтерактивні сесії та презентації, дискусії, творчі майстерні та сесії, робочі групи, тощо.
Автор: andriy | Переглядів: 2953 | Коментарів (0)