Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

До 6 2012| Семінар з налагодження партнерства YOUth Entrepreneur
Донецький молодіжний дебатний центр та партнери запрошують до участі у Семінарі з налагодження партнерства YOUth Entrepreneur.

Семінар має на меті створити умови для налагодження партнерства серед представників 16 організацій з Європейського Союзу та країн Східної Європи та Кавказу, які працюють з молодими людьми з меншими можливостями (молодь з сільської місцевіоті, міст вражених економічною кризою, безробітні молоді люди, молодь, яка з тих чи інших причин має обмежані можливості доступу до соціальних, економічних або культурних прав). Учасники семінару матимуть змогу обмінятись досвідом та сформувати вміння розвитку навичок підприємництва, дізнатись про активне громадянство та як бути креативними в молодіжній роботі. Ми будемо обговорювати пріорітети та розглядати можливості, які надаються програмою Молодь в дії та нові можливості, які відкрились завдяки Молодіжному вікну Східного партнерства для співпраці між країнами ЄС та Східної Європи. Метою семінару також є налагодження співпраці та створення нових проектів за темами підпроиємництво, креативність та активне громадянство а також розвиток нових навичок для підвищення якості молодіжних проектів. На семінарі застосовуватиметься підхід неформального навчання в тому числі інтерактивні сесії та презентації, дискусії, творчі майстерні та сесії, робочі групи, тощо.

Семінар відбудеться з 16 по 21 вересня 2012 року в м. Тцахадзорі, Вірменія. Робоча мова семінару – англійська. Дорожні витрати учасникам відшкодовуватимуться з розрахунку 70% вартості проїзду, але не більше ніж 280 євро. Проживання та харчування забезпечуватиметься організаторами проекту. Більш детальну інформацію про семінар, будь ласка, читайте англійською мовою.

Для участі у семінарі необхідно заповнити форму-зголошення та надіслати її на адресу Simonyan.lilit@gmail.com до 25 серпня 2012 р.

Автор: andriy | Переглядів: 2945 | Коментарів (0)
Оновлено:21.08.2012 - 19:55