Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

До 18 2011| Проект "Моя незалежність: 20-річні про права людини в 20-річній Україні"


Центр освітніх ініціатив та тренерська група «Діалог» запрошують взяти участь у проекті, присвяченому баченню двадцятирічними своїх прав і можливостей у двадцятирічній Україні.

Шукаємо 4-особові групи авторів, яким цікаво описати за допомогою текстів і фотографій, як в Україні забезпечуються можливості молодих людей щодо реалізації своїх прав на освіту, свободу самовираження та поваги до людської гідності з точки зору соціальної інтеграції/соціальних виключень.

Що відбуватиметься в рамках проекту?

- до 18-го вересня приймаємо зголошення від потенційних авторів, які хочуть розкрити тему за допомогою текстів, фотографій та мультимедійних засобів;
- 1-5 жовтня у Львові відбудеться творча майстерня на тему прав людини, соціального включення молоді та планування публікації проекту;
- протягом жовтня-листопада учасники працюватимуть над текстами і презентаціями;
- орієнтовно 24-27 листопада відбудеться спільна зустріч авторів матеріалів та їхніх героїв, під час якої учасники остаточно визначаться з форматом публікації та презентаціями результатів роботи;
- протягом грудня 2011 – лютого 2012 учасники матимуть змогу презентувати результати проекту у різних регіонах України;
- пізніше плануємо випустити англійську версію публікації і розповсюдити її в інших країнах.

Які ролі учасників – автори і їхні герої
Авторами проекту запрошуємо стати творчих та активних молодих людей та їхніх опікунів / людей, які працюють з молоддю, які:
- вміють або хочуть навчитися писати цікаво і змістовно;
- цікавляться темою прав людини і соціальних включень;
- готові працювати в команді;
- відкриті до нового та іншого;
- активні у своєму середовищі;
- готові працювати з темами, які часто є закритими для суспільства;
- готові підготувати матеріали та провести презентації результатів проекту.

Формальні умови:
- автори мають бути готові до участі у всіх компонентах проекту (дві творчі майстерні, пошук у своїй місцевості та інтерв’ювання 20-річних осіб, які якнайповніше представляють різні суспільні групи);
- автори мають організуватися у 4-особові групи, бажано за регіональною ознакою;
- автори є молодими людьми у віці від 16 років або людьми, що мають досвід роботи з молоддю;
- один представник групи має виконувати роль координатора (повнолітня особа).
Герої проекту – це молоді люди, народжені у 1991 році, життєвими історіями яких ілюструватиметься тематика права на освіту, свободу самовираження та поваги до людської гідності.

- Кожна група може довільно обирати собі мінімум чотирьох героїв, про яких писатиме. Герої повинні представляти різні частини українського суспільства, зокрема і групи, які перебувають у стані або перед загрозою соціальних виключень.
- Герої мають погодитися на публікацію їхньої історії, за можливості – взяти участь у листопадовій зустрічі проекту. Публікація проекту міститиме двадцять історій.
- Люди, які народжені 1991 року, теж можуть бути авторами, але їхніми героями має бути хтось інший.
Які фінансово-організаційні умови?
Участь у проекті є безкоштовною, організатори забезпечують харчування та проживання під час заходів та компенсовують витрати на проїзд.
Як відбиратимуться автори?
Для того, щоб стати учасником проекту слід подати:
- мотиваційний лист у довільній формі (до 2500 знаків), в якому коротко представити себе, вказати контактні дані, досвід у написанні текстів, ідеї щодо поширення результатів проекту (презентації брошури). У мотиваційному листі прохання вказати, у кого з двадцятирічних ви б хотіли взяти інтерв’ю.
- До мотиваційного листа можна додати копії своїх публікацій чи неопубліковані прозові тексти журналістського характеру.
- Файли з документами слід називати латинськими літерами відповідно до свого прізвища (Petrenko.doc, Petrenko.jpeg тощо), одним архівом від групи.

Зголошення приймаються до 18 вересня 2011 р. включно на адресу eic.lviv@gmail.com
Результати відбору будуть оголошені до 17 год. 21 вересня 2011 р. і розміщені на Інтернет-сторінці www.dialog.lviv.ua та на фейсбуці тренерської групи «Діалог» www.facebook.com/dialog.training


З додатковими питаннями прохання звертатися до керівника проекту Олени Шинаровської та на сторінку Тренерської групи «Діалог» у facebook у коментарях під оголошенням у розділі «Нотатки».
Контакт:
Олена Шинаровська, керівник проекту
тел. 032 – 297 18 57,

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Автор: vebmaster | Переглядів: 8700 | Коментарів (0)
Оновлено:13.10.2011 - 11:45