Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Які тренінги і заходи повинен відвідати волонтер?Кожен волонтер може брати участь у таких тренінгах і заходах:

Тренінг перед від’їздом (pre-departure training)
Тренінг перед від’їздом проводиться для обговорення очікувань волонтера, розвитку мотивації, інформування про країну та Програму „Молодь в дії”. Тренінг є місцем зустрічі волонтерів та колишніх волонтерів ЄВС. Тренінг перед виїздом проводить відсилаюча організація.

Тренінг після прибуття (on-arrival)
Тренінг після прибуття відбувається в країні, в яку приїхав волонтер. На тренінгу волонтер дізнається більше про країну, оточення, знайомиться з іншими волонтерами. Такий тренінг переважно триває до 7 днів.

Проміжний евалюаційний тренінг (mid-term evaluation meeting)
Проміжний евалюаційний тренінг дозволяє оцінити дотеперішню діяльність волонтера, а також
зустрітися з іншими волонтерами з різних країн. Цей тренінг дозволяє оцінити дотеперішню діяльність волонтерів, здійснити оцінювання проектів та одержаних волонтерами знань, вмінь та компетенцій, відбувається підготовка до заповнення «молодіжного паспорту». Тривалість тренінгу – 2-5 днів.

Евалюація волонтаріату або підсумкова зустріч волонтерів (final evaluation meeting)
Евалюація (оцінка) стосується усього волонтаріату: мети, завдань, мотивації, очікувань і завдань, які виконував волонтер. Це зустріч волонтера і організації, що його висилала, на якій обговорюється все, що відбувалося протягом проекту, а також питання включення волонтера і рідну спільноту. Тривалість – 3 дні.


Хто організовує тренінги і евалюаційні заходи?

Волонтери мають право і обов’язок брати участь у цих тренінгах і евалюаційних зустрічах.
Відповідальність за їх організацію несуть різні організації, залежно від місця проведення заходу.
Тренінги та евалюація, які відбуваються у Програмних країнах, організовують Національні агенції (також і для волонтерів, які беруть участь у проектах, затверджених Виконавчою агенцією).
Тренінги та евалюація, які відбуваються у країнах Південно-Східної Європи, організовує Ресурсний центр SALTO SEE (також і для волонтерів, які беруть участь у проектах, затверджених Виконавчою агенцією).
У виняткових випадках агенція, яка надала грант (Національна або Виконавча) може уповноважити грантоотримувачів на організацію деяких заходів, якщо така необхідність зазначена в аплікаційній формі.
У всіх інших Партнерських країнах тренінги організовують організації, що координують, висилають або приймають волонтерів. Ці організації отримують відповідне фінансування, а додаткові витрати повинні обґрунтовуватися в аплікаційній формі.

У країнах Східної Європи та Кавказу Ресурсним центром SALTO EECA створена система підтримки для проведення згаданих вище тренінгів.

Висилаючі та приймаючі організації повинні подбати про те, щоб зареєструвати волонтера на участь у тренінгах.

1 2011 | Автор: oksana | Переглядів: 3395 | Коментарів (0)
Оновлено:15.10.2011 - 00:06