Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Фінансування організацій

Запрошуємо НУО Вінниччини та Хмельниччини на міжнародний форум «СВЕНТОКШИСЬКЕ-ПОДІЛЛЯ 2013»logo-forum-ngo-3-krzywe-small.jpg (79.18 Kb)ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ НУО «СВЕНТОКШИСЬКЕ-ПОДІЛЛЯ 2013»
що відбудеться 18 листопада 2013р. в Музеї Діалогу Культур (м. Кельце, Польща).

Метою Форуму є взаємна промоція і зацікавлення міжнародною співпрацею польських та українських неурядових організацій Свентокшиського воєводства та Поділля (Вінницька, Хмельницька обл.). Участь у заході візьмуть 30 українських і 30 польських представників ІІІ-го сектору. Тема Форуму - перспектива співробітництва між польськими та українськими НУО в рамках Східного партнерства.

Форум проводиться польським Товариством «Інтеграція Європа-Схід» в рамках проекту «Східне Партнерство в перспективі співпраці польських та українських неурядових організацій. Форум НУО «Свентокшиське-Поділля 2013» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Польщі. Регіональними партнерами проекту виступають ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та Благодійний Фонд «Подільська Громада».

Під час Форуму заплановані:
- Презентації експертів по Східному партнерству;
- Презентації польських та українських неурядових організацій;
- Обговорення та обмін досвідом НУО, приклади реалізованих польсько-українських проектів.
Участь у форумі стане чудовою можливістю для встановлення польсько-українських контактів, представлення своїх ідей та досвіду.

Всі витрати українських учасників (проживання, харчування та транспорт), пов’язані з участю у форумі, будуть покриті приймаючою стороною.

Щоб подати заявку на участь у форумі необхідно до 18:00 17 жовтня 2013р. надіслати на електронну адресу forumngo2013@gmail.com анкету-зголошення та коротку презентацію про діяльність Вашої організації (до 4 слайдів Power Point Presentation з можливістю редагувати).
Про результати відбору на форум буде повідомлено кандидатам до 28 жовтня 2013р. Пріоритет буде надаватися представникам організацій, які ще не мають сталих контактів з польськими організаціями.

Контактні особи:
Оксана Бондар, ГО ВРЦІ «Креатив», тел. 097-3913590, oksana.bondar.v@gmail.com ,
Андрій Дручинський, БФ «Подільска громада», тел.066-7055244, podolfond@ukr.net

Патронат проекту:
Генеральний Консул РП у Вінниці Кшиштоф Швідерек
Свентокшиський воєвода Божентина Палка-Коруба
Маршалек Свентокшиського воєводства Адам Ярубас
Президент м.Кельце Войцех Лубавски
Келецький Староста Здіслав Вжалка

Завантажити АНКЕТУ-ЗГОЛОШЕННЯ та ІНФОРМАЦІЮ ПРО ФОРУМ

7 2013 | Автор: oksana | Переглядів: 29302 | Коментарів (0)
Оновлено:7.10.2013 - 21:52