Популярне

Останні публікації

Вхід на сайт

Логин
Пароль
 
Реєстрація на сайті!
Забули пароль?
Питання - відповіді
Що таке програма “Молодь в дії”?
Молодь в дії” – це нова програма Європейської Комісії, спрямована на підтримку міжкультурного спілкування і молодіжного співробітництва. Програма “Молодь в дії” впроваджуватиметься з 1 січня 2007 року до 31 грудня 2013 року; загальний бюджет Програми - 885 мільйонів євро.

Яка мета програми “Молодь в дії” ?
Програма “Молодь в дії” ґрунтується на неформальній освіті і має на меті сприяння активному громадянству молоді загалом і європейському громадянству зокрема; розвиток солідарності і толерантності між молодими людьми, особливо для зміцнення соціального зв’язку в Європейському Союзі; посилення взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн; сприяння розвитку якісних систем підтримки молодіжної діяльності і життєздатності громадських організацій у молодіжній сфері; поширення європейської співпраці у молодіжній сфері. Основними пріоритетами Програми “Молодь в дії” є європейське громадянство, суспільна активізація молоді, культурне різноманіття та залучення молодих людей з обмеженими можливостями.

Яку фінансову підтримку можна отримати в рамках Програми?
У рамках Програми “Молодь в дії” можна отримати фінансову підтримку на організацію міжнародних молодіжних зустрічей, Європейської волонтерської служби, тренінгів, семінарів, заходів з налагодження партнерства, навчальні поїздки, стажування тощо. Обов’язковою умовою є міжнародний характер діяльності.

Для кого є програма “Молодь в дії”?
Програма розрахована на молодь віком від 13 до 30 років (основна цільова група: 15 - 28 років), вікові пріоритети залежать від конкретних підпрограм, особлива увага надається молодим людям з меншими/обмеженими можливостями.

Де можна знайти інформацію про Програму?
Більш детальну інформацію про Програму „Молодь в дії” можна отримати на сторінці Європейської Комісії: https://ec.europa.eu/youth/

Хто такі інформаційні представники?
Мережа інформаційних представників Програми “Молодь в дії” в регіоні Східної Європи і Кавказу покликана сприяти збільшенню кількості і якості проектів, які реалізуються за участю країн регіону. Мережа діє в рамках Ресурсного центру SALTO для співпраці з країнами Східної Європи і Кавказу. Ресурсний центр пропонує систему підтримки для організацій, координаторів проектів, молодіжних тренерів та волонтерів. Електронна система Ресурсного центру SALTO містить базу даних організацій, форум, блоги для волонтерів, електронний бюлетень, чат тощо. Ресурсний центр також розповсюджує електронний бюлетень, на який може підписатися кожен, хто забажає.

Яке співробітництво можливо з Україною ?
Українська молодь та молодіжні організації можуть брати участь у 2 з 5 підпрограм:
Акція 2: Європейська волонтерська служба (EVS) - підтримує участь молодих людей у неприбутковій, неоплачуваній діяльності.
Акція 3: Молодь у світі (Співпраця з Сусідніми Країнами Європейського Союзу ) - це підтримка діяльності у молодіжній сфері (в основному молодіжні обміни, тренінги та мережеві проекти)

Які є терміни подачі заявок проектів?
Заявка проекту повинна бути подана не пізніше таких термінів:
1 лютого,
1 квітня,
1 червня,
1 вересня,
1 листопада.
Проект повинен розпочинатися не раніше, ніж через 3 місяці після кінцевого терміну прийняття.

Як подати заявку?
Грантові аплікаційні форми проектів подаються однією партнерською організацією Програмної Країни до їхньої Національної Агенції Програми „Молодь в дії" від імені усіх партнерів.

Де можна взяти аплікаційну форму?
• на цьому сайті в розділі „Аплікаційні форми”
• в мережі Інтернет http://ec.europa.eu/youth/index_en.htm
• в Національних агенціях Програми “Молодь в Дії”
• в Ресурсному центрі SALTO-МОЛОДЬ
в інформаційних представників Програми11 2011 | Автор: vebmaster | Переглядів: 7108 | Коментарів (0)
Оновлено:13.10.2011 - 00:30