- oksana » Програма Молодь в дії 


 

Пошук по сайту:

Пользователь: oksana  
 
 
Полное имя:
Дата регистрации: 6 07 2007
Последнее посещение: 14 10 2011
Группа: Администратор

Рейтинг: еще нет рейтинга

Место жительства:
Номер ICQ:
Немного о себе:


Количество публикаций: 91
Количество комментариев: 1 [ {comments} ]

E-Mail адрес: [персональное сообщение]
 
 

Шукаємо учасників проекту "Моя незалежність: 20-річні про права людини в 20-річній Україні"
29 08 2011,   Розділ: Оголошення
Центр освітніх ініціатив та тренерська група «Діалог» запрошують взяти участь у проекті, присвяченому баченню двадцятирічними своїх прав і можливостей у двадцятирічній Україні.

Шукаємо 4-особові групи авторів, яким цікаво описати за допомогою текстів і фотографій, як в Україні забезпечуються можливості молодих людей щодо реалізації своїх прав на освіту, свободу самовираження та поваги до людської гідності з точки зору соціальної інтеграції/соціальних виключень.
Шукаємо учасників для молодіжного обміну
18 08 2011,   Розділ: Оголошення
Запрошуємо до участі у молодіжному обміні >. Обмін буде проходити в Москві (Росія), і триватиме з 28 листопада по 5 грудня 2011 року (включно з днями подорожі). В семінарі візьмуть участь 30 молодих людей (по 5 учасників із кожної країни) з Нідерландів, Росії, Україні, Румунії, Кіпру та Ізраїлю. Семінар фокусується на дискримінацію щодо мігрантів і етнічних меншин у європейських країнах.
Тренінговий курс "Young and Equal"
14 08 2011,   Розділ: Оголошення
Запрошуємо на тренінговий курс, що відбудеться у Сербії 11-19 травня 2012р.
Основна мета - підвищення обізнаності про важливість створення рівних прав для молодих людей з обмеженими можливостями і знаходження шляху до досягнення їх рівноправності.
Тренінговий курс “Global environment calls youth volunteers“
14 08 2011,   Розділ: Оголошення
Запрошуємо на тренінговий курс “Global environment calls youth volunteers“, що відбудеться 18-26 червня у Сербії.
Основна мета курсу - надання учасникам нових методів мистецтва і методів навчання для покращення сталого розвитку і соціальної інтеграції ізольованих груп молоді з міських промислових зон.
Тренінговий курс "Creative Youth - Self Initiative"
14 08 2011,   Розділ: Оголошення
Тренінговий курс "Creative Youth - Self Initiative" відбудеться 1-9 квітня 2012р. у Сербії. Мета тренінгу - надання учасникам нових методів мистецтва і методів навчання для кращого доступу безробітних молодих людей до нових способів самостійної зайнятості.
Конкурс на участь у міжнародномунавчальному курсі для молодіжних лідерів «Міжкультурна фасилітація для запобігання дискримінації"
12 08 2011,   Розділ: Оголошення
Молодіжні лідери з України, Польщі, Білорусі, Румунії, Молдови та Росії (прикородонні регіони з Україною) запрошуються до участі в міжнародному навчальному курсі "Міжкультурна фасилітація для запобігання дискримінації", який відбудеться 09-15 жовтня 2011 в місті Суми, Україна. Проект реалізується Центром європейських ініціатив (м. Суми, Україна) та Фурдацією Щасливе дитинство (Люблін, Польща) за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.
Пошук партнерів на тренінговий курс “Youth Photo Games“
27 07 2011,   Розділ: Оголошення
Асоціація "iNSomnia" (Сербія) шукає партнерів на проект “Youth Photo Games“ (акція 3.1), що запланований на червень 2012 р. у Сербії. Тренінговий курс спрямований на промоцію волонтерства, використовуючи креативну фотографію як метод соціальної інтеграції молоді з меншими можливостями.
Пошук партнерів на проект "Природа кличе молодь"
23 07 2011,   Розділ: Оголошення
Організація "Photo Cinema and Video Association of Vojvodina" запрошує партнерів до проекту "Природа кличе молодь", що відбудеться в рамках програми "Молодь в дії" 21-29 квітня 2012р. у Сербії. Тренінговий курс спрямований на просування волонтерства використовуючи креативну фотографію як метод соціальної інтеграції молоді з географічними перешкодами - молодих людей з сільської місцевості.
Дедлайн подачі документів - 20 серпня 2011р.
Пошук партнерів на тренінговий курс "Молодіжне волонтерське життя"
23 07 2011,   Розділ: Оголошення
Асоціація “Youth Cultural Center of Vojvodina” запрошує бажаючих взяти участь у тренінговому курсі "Молодіжне волонтерське життя", що відбудеться у Сербії з 1 по 9 травня 2012р. Тренінговий курс спрямований на помоцію волонтерства через візуальне вираження мистецтва для соціальної інтеграції молоді з обмеженими можливостями - молодих людей з різних культурних, етнічних і релігійних середовищ.
Робоча мова: англійська
ТЕРМІНОВА вакансія – 9 місяців волонтерства у Польщі
30 06 2011,   Розділ: Оголошення
Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» оголошує термінову вакансію на вже затверджений проект Європейської Волонтерської Служби (ЄВС) у Польщі в рамках програми Європейського Союзу "Молодь в Дії”.
Термін волонтерства: 01.10.2011-30.06.2012
Місце волонтерства: м. Войковіце (Польща). Завдання волонтера будуть тісно повязані з діяльністю євопейського клубу в комплексі шкіл Войковіце
Повернутись назад << [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 >> Наступна сторінка


 


АВТОРИЗАЦІЯ
   
Логін :  
Пароль :  
 
    Реєстрація
Нагадати пароль?
До модерації: 1
СТАТИСТИКА