- «Європейське молодіжне містечко 2008» в рамках святкування Днів Європи у Вінниці » Програма Молодь в дії 


 

Пошук по сайту:

Информация  
 
  Якщо Ви хочете залишито коментар, то Вам потрібно зареєструватись на сайті.  
 

«Європейське молодіжне містечко 2008» в рамках святкування Днів Європи у Вінниці Новини
 
 
17 травня на центральній вулиці Вінниці – вул. Соборній – з 13-ї до 18-ї години біля приміщення Центру європейської інформації в рамках святкування Днів Європи у Вінниці діяло «Європейське молодіжне містечко 2008». Його організатором виступила громадська організація «Регіональний центр інформації «Креатив» у співпраці з ВОУНБ ім. Тімірязєва та управлінням міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької ОДА.
В рамках програми «Європейського молодіжного містечка» вінничани та гості міста мали змогу просто неба ознайомитися інформаційними матеріалами про Європейський Союз, побачити презентації країн Європейського Союзу, підготовлені шкільними європейськими клубами, представниками національних меншин та громадських організацій, переглянути відео-сюжети з серії «Програми ЄС в Україні», «Освітні програми Європейського Союзу», а також на тему “Молодь у Європі”. Молоді люди мали можливість більше дізнатися про програму Європейської Комісії «Молодь в дії» від інформаційного представника програми, ознайомитися з презентацією програми та з всеукраїнською фотовиставкою “Молодь і європейська інтеграція України” (фото з міжнародних обмінів та волонтерства в рамках молодіжних програм Європейської Комісії, в яких брала участь молодь з України). Волонтери містечка поширювали серед відвідувачів інформаційно-просвітницькі матеріали про Європейський Союз, роздавали кульки та прапорці з символікою ЄС.
Всі учасники Європейського молодіжного містечка мали унікальні позначки учасника заходу на щоці – прапор або інший символ однієї з країн Європи, які малювали волонтери Центру європейської інформації у м. Вінниця. Також всі бажаючі взяли участь у іграх-вікторинах на європейську тематику та конкурсі малюнків на полотні «Моє бачення Європи», що стало ізюминкою свята. Переможці конкурсу були нагороджені сертифікатами та невеличкими призами. Найменшим переможцем конкурсу малюнку була дівчинка Віка 3,5 років з дитячого садка №58 м. Вінниці.
Центр європейської інформації висловлює велику подяку активним учасникам Європейського молодіжного містечка: Євроклубу «Ми і Європа» Миколаївської, Флоріанівської, Михайлинської та Широкогреблівської шкіл Козятинського району Вінницької області за інтерактивну презентацію Чехії з танцями і співами, Євроклубу ССЗОШ №1 ім. Пирогова м. Вінниці, Євроклубу школи-ліцею №7 м. Вінниці, Євроклубу «Єврошколяр» школи №4 м. Гайнсин Вінницької обл., Євроклубу Турбівської ЗОШ №2 Липовецького району Вінницької обл., Євроклубу ЗОШ №6 м. Вінниці, Євроклубу “United Hearts” школи-гімназії №2 м. Вінниці, Вінницькій культурно-просвітницькій спілці поляків, волонтерам Центру та всім гостям.
Фінансова, методична та організаційно-технічна підтримка заходу була забезпечена управлінням міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької ОДА, ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, ГО ВРЦІ «Креатив», Європейською програмою Міжнародного Фонду Відродження в рамках проекту підтримки Центру європейської інформації «Вінниччина в європейському вимірі», Фундацією Роберта Шумана в рамках проекту «Європейські ініціативи – для вінницької громади» та Ресурсним Центром для країн Східної Європи і Кавказу SALTO ЕЕСА. Інформаційні матеріали для Європейського молодіжного містечка та призи для конкурсів надало Представництво Європейської комісії в Україні та Генеральне Консульство Республіки Польща у Києві.


Увеличить картинку


Увеличить картинку


[Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку


Увеличить картинку
 
     
 
 

#401 написал: Blossomsava (22 апреля 2011 15:07)  
 
 
Всією душею будемо сподіватись, що такі заходи як «Європейське молодіжне містечко 2008» наблизить нас до Європейського Союзу. пас


--------------------
  


АВТОРИЗАЦІЯ
   
Логін :  
Пароль :  
 
    Реєстрація
Нагадати пароль?
До модерації: 1
СТАТИСТИКА