- Програма Молодь в дії | Новини 


 

Пошук по сайту:

Новини

Терміново шукаємо волонтера в Болгарію!
18 08 2011,   Розділ: Новини
Молодіжна організація «Іскра» терміново шукає волонтера для проекту Європейської Волонтерської Служби (ЄВС) тривалістю 12 місяців в місті Стара Загора, Болгарія.
Молодь з шести країн розмалює внутрішній дворик дитячого відділення психіатричної лікарні у Львові
13 09 2010,   Розділ: Новини
З 10 по 18 вересня 2010 року у Львові відбувається міжнародна молодіжна зустріч “Говори зі світом мовою мистецтва” (ART THE WORLD), ініціаторами якої є молодіжна громадська організація «Академія Української Молоді (Львів) та Фундація допомоги дітям «Крик» (Білгорай). Учасники проекту, а ними є 30 молодих людей з Грузії, Італії, Сербії, Словаччини, Польщі та України, створюватимуть твори мистецтва (скульптура, розпис та ін) з дітьми у психіатричній лікарні, а також разом з львівськими райтерами розмальовуватимуть внутрішній дворик дитячого відділення Львівської психіатричної лікарні.
Продовжується проект Львівське літо з тренером з мого подвір‘я. З 11-го серпня - на колесах
5 08 2010,   Розділ: Новини
Вже місяць у Львові триває проект «Львівське літо з тренером з мого подвір‘я», в рамках якого упродовж липня – вересня 2010 року на одинадцяти відкритих спортивних майданчиках Львова двадцять чотири тренери-волонтери з Польщі та України проводять спортивно-ігрові заняття для дітей та молоді Львова, що не мають можливості відпочивати влітку поза межами міста чи займатися у гуртках і секціях.

Щодня, з понеділка до п’ятниці з 10:00 – до 13:00 на одинадцяти спортивних майданчиках Львова молодь та діти мають змогу опанувати техніку гри в футбол, волейбол, баскетбол, бандбінтон та інші командні ігри, а ще взяти участь в естафетах, конкурсах і рухливих розвагах. З 11-го серпня на майданчиках з’являться велосипеди і додаткові м’ячі, які подарує Львівська обласна організація партії «Сильна Україна».

Тренери і організатори проекту сподіваються, що з новим обладнанням на майданчиках стане ще веселіше. На сьогодні «хітом» є кольоровий парашут та тунель – знаряддя, які дозволяють проводити цікаві і кольорові інтеграційні вправи. «Один з дітей сказав батькам, що будуть заняття з парашутом, тому батьки подзвонили і запитали, чи будуть діти скакати з другого поверху школи. Всі падали із сміху, коли про це дізнались», – згадує волонтер Даміан Станішевські.
У Львові стартував проект «Львівське літо з тренером з мого подвір’я»
6 07 2010,   Розділ: Новини
Протягом липня – вересня 2010 року на одинадцяти відкритих спортивних майданчиках Львова двадцять чотири тренери-волонтери Європейської волонтерської служби з Польщі разом з львівськими колегами проводитимуть спортивно-ігрові заняття для дітей та молоді, що не мають можливості відпочивати влітку поза межами міста чи займатися у гуртках і секціях.
Інформаційні представники програми "Молодь в дії" провели міжнародний семінар з молодіжної політики
24 03 2010,   Розділ: Новини
Робоча група з молодіжної політики Мережі інформаційних представників Програми «Молодь в дії» провела свій перший захід - семінар «Участь молоді в процесі формування молодіжної політики».

Протягом шести днів представники громадських організацій з 12 країн аналізували проблеми, з якими стикається молодь, визначали сфери суспільного життя, яких стосується молодіжна і як молодіжна політика різних країн співвідноситься з Агендою 2020 про перспективи розвитку молодіжної політики Ради Європи та Переглянутою європейською хартією участі молоді в громадському житті на місцевому і регіональному рівні.
Нагороджені переможці всеукраїнського фотоконкурсу «Молодь в дії - Україна»
15 01 2010,   Розділ: Новини
11 січня 2010 року в Представництві Європейського Союзу в Україні відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фотоконкурсу «Молодь в дії- Україна». В церемонії взяли участь інформаційні представники програми Європейського Союзу "Молодь в дії" в Україні і координатори з питань інформування та зв’язків з громадськістю Представництва ЄС в Україні Давід Стулік та Метью Грін.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОТОКОНКУРСУ «МОЛОДЬ В ДІЇ - УКРАЇНА»
18 11 2009,   Розділ: Новини
Протягом вересня-листопада 2009 р. Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії "Молодь в дії" в Україні проводила Всеукраїнський фотоконкурс «Молодь в Дії - Україна» у партнерстві з Ресурсним Центром для країн Східної Європи і Кавказу SALTO EECA та Представництвом Європейської Комісії в Україні. Головною метою конкурсу була промоція міжнародного молодіжного співробітництва та програми «Молодь в дії».
Рекомендації інформаційних представників Програми "Молодь в дії" до Форуму громадянського суспільства Східного партнерства
9 11 2009,   Розділ: Новини
16-17 листопада в Брюсселі відбудеться перше зібрання Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Мережа інформаційних представників Програми "Молодь в дії" разом з Ресурсним центром SALTO EECA представляє свої рекомендації щодо розвитку Програми у партнерських країнах.

Рекомендації (англійською):
11 квітня у Львові відбулася нарада КПС, на якій розглядали програму підтримки молодіжних ініціатив Європейської комісії «Молодь в дії»
15 04 2009,   Розділ: Новини
В суботу, 11 квітня, у Львові відбулася нарада КПС з керівниками пластових осередків в Україні, на якій для розгляду осередковими було запропоновану програму підтримки молодіжних ініціатив Європейської комісії «Молодь в дії».
УВАГА!!! НОВА ВЕРСІЯ ПРОГРАМНОГО ПОСІБНИКА!
4 01 2009,   Розділ: Новини
Вийшла нова версія посібника програми "Молодь в дії", дійсна від 1 січня 2009р. Програмний посібник - це інструмент для будь-кого, хто хоче прийняти участь у програмі "Молодь в дії". Він включає необхідну інформацію про пріоритети, акції (підпрограми), основні характеристики, критерії та умови участі в програмі.

Наразі нова версія посібника доступна на англійській мові.

Завантажити Посібник
Повернутись назад << [1] 2 3 4 5 >> Наступна сторінка


 


АВТОРИЗАЦІЯ
   
Логін :  
Пароль :  
 
    Реєстрація
Нагадати пароль?
До модерації: 1
СТАТИСТИКА