- Програма Молодь в дії | Iнструкції, інформаційні матеріали 


 

Пошук по сайту:

Iнструкції, інформаційні матеріали

Посібник для волонтерів EVS з України в Польщі
МГО “Академія Української Молоді” (Львів) та Фундація Духовної Культури Пограниччя (Люблін) презентує посібник для волонтерів EVS з України в Польщі. Публікація містить загальну інформацію про програму “Молодь в дії”, а саме про EVS (Європейську Волонтерську Службу), а також про Польщу. Практична інформація допоможе зробити перші кроки пізнання країни — дізнатися про історію, традиції, кухню, правові засади тощо. Видання здійснено в рамках проекту “Lviv Lublin EVS connection” за фінансової підтримки Польської Національної Агенції програми “Молодь в Дії” ЄС.

Завантажити посібник >>>
Посібник для волонтерів EVS з Польщі в Україні
Посібник для волонтерів EVS з Польщі в Україні - Przewodnik dla wolontariuszy EVS z Polski na Ukrainie

МГО “Академія Української Молоді” (Львів) та Фундація Духовної Культури Пограниччя (Люблін) презентує посібник для волонтерів EVS з Польщі в Україні. Публікація містить поради та спостереження щодо України очима польських волонтерів - практичну інформацію про життя, перебування, подорожі, волонтаріат в Україні. Видання здійснено в рамках проекту “Lviv Lublin EVS connection” за фінансової підтримки Польської Національної Агенції програми “Молодь в Дії” ЄС.

Завантажити посібник >>>
Нова версія посібника програми "Молодь в дії"
Вийшла нова версія посібника програми "Молодь в дії", дійсна від 1 січня 2011р. Програмний посібник - це інструмент для будь-кого, хто хоче прийняти участь у програмі "Молодь в дії". Він включає необхідну інформацію про пріоритети, акції (підпрограми), основні характеристики, критерії та умови участі в програмі. Нова версія посібника доступна на англійській мові >>>
Посібник для роботи із шкільними євроклубами
В рамках проекту "Ми діємо", що реалізується Домом зустрічей ім. Ангелюса Сілезіуса та БО "Центр освітніх ініціатив" в рамках Акції 2 Програми Європейської Комісії "Молодь в дії", підготовлено "Посібник для роботи із шкільними євроклубами".

Завантажити Посібник>>>
Поради для волонтерів ЄВС з України
Поради для волонтерів Європейської Волонтерської Служби з України.
Страхування волонтера АХА
Інформація про страхування EVS волонтерів AXA
Поради для організацій, які приймають ЄВС волонтерів в Україні
Поради для організацій, які приймають волонтерів Європейської Волонтерської Служби в Україні
FAQ ЄВС
Що таке ЄВС?

ЄВС або Європейський волонтаріат – це можливість працювати за кордоном на добровільних засадах (без отримання заробітної платні) протягом до 12 місяців. Волонтер виїжджає до однієї з країн Європейського союзу працювати в недержавній неприбутковій організації, водночас навчаючись через працю й отримуючи новий досвід.

Кожен окремий ЄВС проект окреслює місце волонтаріату –приймаючу неурядову організацію та певний набір завдань, які буде виконувати волонтер/ка.
Методичний посібник "Управління міжнародними молодіжними проектами"
Посібник складається з двох частин. Перша частина присвячена Програмі "Молодь в дії". Це неофіційний скорочений переклад програмного путівника та коментарі, які стануть у нагоді тим, хто розпочинає або хоче розпочати співпрацю з партнерами з інших країн. Друга частина посібника присвячена безпосередньо управлінню міжнародними молодіжними проектами та практичним аспектам співпраці з партнерами з країн Європи, які мають стати важливими елементами майбутніх проектів. Видання здійснено в рамках проекту "Інформування та залучення громадськості до процесу європейської інтеграції через управління та участь у європейських проектах" за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду "Відродження" та Ресурсного центру для країн Східної Європи та Кавказу SALTO EECA.
Інформаційні матеріали
Тут можна завантажити буклети та інформаційні матеріали по Програмі "Молодь в дії"


 


АВТОРИЗАЦІЯ
   
Логін :  
Пароль :  
 
    Реєстрація
Нагадати пароль?
До модерації: 1
СТАТИСТИКА