- Програма Молодь в дії | Приклади проектів 


 

Пошук по сайту:

Приклади проектів

Міжнародний тренінг – це перш за все величезний досвід
3 01 2011,   Розділ: Приклади проектів
Кожен міжнародний тренінг – це перш за все величезний досвід. Досвід спілкування, адаптації в незвичних умовах, розширення кругозору, досвід толерантності й відкритості до нових знань. Це неймовірні враження, гарні спогади, нові друзі та знайомства.
Всі ми різні: спілкуємося різними мовами, мешкаємо в різних містах - та навіть країнах, маємо різні погляди, культурні традиції, історію. Та, як показує досвід участі в міжнародних проектах - всі ці межі стираються, а спілкування та порозуміння можливе з людиною з будь-якої країни, навіть якщо ви не досконало знаєте іноземні мови.
Молодіжний обмін "Your time - yours possibilities"
18 11 2010,   Розділ: Приклади проектів
Час реалізації: 28 серпня – 7 вересня 2010
Місце проведення: м. Цакхадзор, Вірменія
Країни-учасниці: Вірменія, Україна, Грузія, Польща, Литва, Чехія

Близько 30 учасників з шести країн зібралися разом, щоб протягом 11 днів поміркувати над креативними способами проведення вільного часу та розглянути питання тайм-менеджменту. Протягом молодіжного обміну відбулося кілька тренінгів, спрямованих на промоцію культурного різноманіття та пошуки шляхів протистояння популярним молодіжним залежностям, таким як алкоголь, наркотики та Інтернет.
Всі напрацювання учасників проекту були презентовані та апробовані під час практичних занять з дітьми в Єревані та організації свята для мешканців Цакхадзору. Крім того, кожна з країн-учасниць отримала «домашнє завдання» - розробити й провести по поверненню додому заняття з молоддю, щоб передати всі отримані знання й допомогти молоді планувати й проводити вільний час з користю.
Проект було реалізовано в рамках програми «Молодь в дії», з українського боку партнером проекту виступив Донецький молодіжний дебатний центр. Офіційний сайт проекту - Your time - yours possibilities
Відео про моє волонтерство у Києві
11 11 2010,   Розділ: Приклади проектів


As I spent 1 year as a volunteer in Kyiv (2009), this video was created in order to share with you the moments I lived.
I hope you'll like it, like the way I've made it, the way I've chosen the photos or possibly recognize yourself inside this short movie.
Don't hesitate to comment !
(All photos/videos were shooted during my time here)

Thomas Moussy
Шкільний євроклуб «Діти Європи» взяв участь у молодіжному обміні
11 11 2010,   Розділ: Приклади проектів
20 -26 вересня у Цакхадзорі (Вірменія) відбувся молодіжний обмін «Do you wanna play? Games of Democracy & Participation», в якому взяли участь молоді люди з Вірменії, України, Румунії і Швеції. Метою цього обміну було дослідити вплив демократичних принципів на формування молодого покоління, шляхом проведення різноманітних ігор, презентацій, екскурсій та національних вечорів. Основною темою обміну були ігри різних країн, відбувалися в міжнародних групах, що допомогло учням краще пізнати один одного, більше дізнатися про інтереси та можливості однолітків з інших країн.
Міжнародний молодіжний обмін Let’s Help Together
11 10 2010,   Розділ: Приклади проектів
Let’s Help Together – міжнародний молодіжний обмін, який відбувався у м. Яремне та у м.Львові. Даний проект фінансувався в рамках програми "Молодь в дії" Європейського союзу.

24 молодих людей з України, Австрії Грузії та Франції об'єднала спільна ідея чи радше проблема - стан навколишнього середовища, важливість та необхідність його захисту. Протягом 10 (1-12 серпня, 2010 року) днів учасники організували прибирання околиць Яремче та береги річки Прут. За 4 години прибирання було зібрано близько 45 мішків сміття (пластикових пляшок об‘ємом 1500л, скляних пляшок об‘ємом 150 л).
Тренінг на тему захисту прав людини "Play it right"
11 10 2010,   Розділ: Приклади проектів
З 25 вересня по 3 жовтня відбувся тренінг на тему захисту прав людини "Play it right" у м. Таргу Жіу, Румунія. У заході взяли участь 30 молодих людей з 9 європейських країн (Угорщини, України, Туреччини, Вірменії, Сербії, Републіки Молдова, Естонії, Іспанії та Румунії).
Коктейль вибухових міжнародних емоцій
28 09 2010,   Розділ: Приклади проектів
Близько 90 учасників більш ніж з 30 країн Європи та Північної Африки 2 тижні подорожували Україною та досліджували тему кордонів і бар’єрів у своєму житті.
13-27 серпня Фундація Регіональних Ініціатив спільно з Львівською молодіжною організацією «Інститут українських студій» прийняли найбільшу щорічну подію міжнародної мережі молодіжних організацій «Молодь за співпрацю та порозуміння» - міжнародну молодіжну Конвенцію. Темою 28-ої Конвенції була “Креативна математика в мультикультурній Європі: Молодь - (кордони + бар’єри) = мир + порозуміння “. Учасники розгляли тему кордонів і бар’єрів у всіх їхніх формах у тому числі географічних кордонів і соціальних бар’єрів. Особливий акцент було зроблено на бар’єри, з якими стикаються молоді люди з обмеженими можливостями.
Люксембурзька казка або 10 місяців в пошуках себе
22 06 2010,   Розділ: Приклади проектів
Спочатку тобі не віриться… потім приходить ейфорія…. згодом ти опиняєшся сам на сам із собою - справжнім, слабким, невпевненим… якось ти зустрічаєш друзів, янголів – охоронців – тих, хто готовий бути поряд, коли тобі самотньо в чужій країні, коли страшно… одного дня ти прокидаєшся з думкою, що далі витримати неможливо - страшенно сумуєш і кориш себе за цю помилку… 10 місяців твого проекту тягнуться як 10 років; а інколи час спливає так швидко, що здається ти не встиг нічого. Але коли все закінчується, ти почуваєшся спустошеним всередині, бо ти все віддав, бо ти хочеш повернутися до того, волонтерського життя, яке було справжнім, захоплюючим подих, казковим… За 10 місяців мого волонтерства в Люксембурзі мені здається, я прожила 10 житів… Я немов би стала героїнею цікавого, часом страшного, часом кумедного фільму… А скоріше-казки. І коли після повернення я нарешті пережила 2 тижня глибокого депресивного пост-волонтерського синдрому, коли нарешті дійшла валіза (відіслана поштою через надмірну вагу) з дитячими подарунками, малюнками, усім тим мотлохом, який наповняв моє життя впродовж цих 10 місяців, я врешті решт можу поділитися з вами своєю казкою.
SPELL YOUR VOLUNTEERING!
22 06 2010,   Розділ: Приклади проектів
“Believing in volunteering as in art of humanity and sincerity, I decided to apply for EVS” – that’s the first sentence from my letter to the Hosting Organization. I remember the day when I was writing this letter – it was spring, about a year ago, I was in my room thinking what I can tell to yet unknown people about myself, about my motivation and dreams. Today it’s another spring day, I’m sitting in my room and writing about what had happened to me – and now it’s another room, city and another country. Sometimes it’s hard to believe in this wonderfully new spring of my life – with new friends, journeys, full of unforgettable moments. And it’s nice just to give myself time now and to reflect on the reasons why I decided to be a volunteer, what I wanted to gain and what I gained. And to think what volunteering is for me after I’ve experienced it. To make things easier I spell this word and suddenly find out every letter has its special meaning.
10 днів міжкультурного спілкування
2 06 2010,   Розділ: Приклади проектів
6 вінницьких студентів з Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського за підтримки громадської організації Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» у травні 2010р. взяли участь у міжнародному молодіжному обміні «Youth on the Way to Europe without Borders», що відбувався в польському місті Кельце в рамках програми «Молодь в дії».
Повернутись назад << [1] 2 3 4 >> Наступна сторінка


 


АВТОРИЗАЦІЯ
   
Логін :  
Пароль :  
 
    Реєстрація
Нагадати пароль?
До модерації: 1
СТАТИСТИКА