- Програма Молодь в дії 


 

Пошук по сайту:

Інформаційні представники Програми "Молоді в дії"
21 02 2011,   Розділ: Оголошення
Інформаційні представники Програми "Молодь в дії" в країнах Східної Європи і Кавказу - це представники організацій, які мають досвід реалізації молодіжних проектів та готові на добровільних засадах поширювати інформацію про Програму, надавати допомогу новим організаціям в реалізації проектів у співпраці з іншими інформаційними представниками у своїх країні, а також в рамках робочих груп - з інших країн регіону.

Мережа інформаційних представників Програми "Молодь в дії" відкрита для нових членів. Більше інформації тут: http://www.salto-youth.net/rc/eeca/eecamultipliers/membership/

Запрошуємо до співпраці!
Voice your say or have your voice
17 01 2011,   Розділ: Оголошення
Запрошуємо до участі у міжнародному тренінговому курсі “Voice your say or have your voice”, який відбудеться в Литві 14-22 лютого 2011 року за підтримки програми ЄС "Молодь в дії".

Тренінговий курс “Voice your say or have your voice” присвячений розробці інструментів співпраці між молодими людьми та людьми, які відповідають за розробку молодіжної політики на місцевому рівні. Ідея проекту з'явилась після семінару "Участь молоді у процесі розробки молодіжної політики", який відбувався в Україні в березні 2010 р.

Основними завданнями тренінгового курсу є створення сталої співпраці в сфері молодіжної політики на місцевому рівні, розвиток компетенцій та досягнення спільного розуміння молодіжної політики.

У тренінгу візьмуть участь молоді люди та люди, які відповідають за розробку та реалізацію молодіжної політики з 6 країн Європи – Білорусі, Литви, Латвії, Польщі, Росії та України.

До участі запрошуються молоді люди, молодіжні лідери, які цікавляться молодіжною політикою та офіційні особи які займаються розробкою та реалізацією молодіжної політики. Для участі у тренінгу необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати її до 23 січня у Донецький молодіжний дебатний центр на адресу debate@cent.dn.ua

Організатори відшкодовують витрати пов’язані з отриманням візи (вартість проїзду від місця проживання до Києва) та проживання та харчування під час тренінгу. Дорожні витрати з України до Литви відшкодовуються на 70%.

Детальну інформацію про тренінг дивіться вінформаційному файлі
Міжнародний тренінг – це перш за все величезний досвід
3 01 2011,   Розділ: Приклади проектів
Кожен міжнародний тренінг – це перш за все величезний досвід. Досвід спілкування, адаптації в незвичних умовах, розширення кругозору, досвід толерантності й відкритості до нових знань. Це неймовірні враження, гарні спогади, нові друзі та знайомства.
Всі ми різні: спілкуємося різними мовами, мешкаємо в різних містах - та навіть країнах, маємо різні погляди, культурні традиції, історію. Та, як показує досвід участі в міжнародних проектах - всі ці межі стираються, а спілкування та порозуміння можливе з людиною з будь-якої країни, навіть якщо ви не досконало знаєте іноземні мови.
Ольга Пущак
4 12 2010,   Розділ: Профайли EVS волонтерів
Мене звати Оля, я зі Львова. Мені 21.
Висилаюча організація: МГО “Академія Української Молоді”
Тренінговий курс "Європейське громадянство"
24 11 2010,   Розділ: Оголошення
Мережа ресурсних центрів САЛТО та Національна агенція програми "Молодь в Дії" Франції оголошують прийом заявок на участь у тренінговому курсі "Європейське громадянство", який відбудеться з 6 по 12 червня 2011 року.

До участі у тренінговому курсі запрошуються менеджери проектів, молодіжні лідери та молодіжні працівники. Метою тренінгу є підтримка їхнього професійного розвитку покращуючи критичне розуміння європейського громадянства, надаючи можливості дослідити та випробувати його потенціал та створення умов для усвідомлення та інтеграції європейського громадянства в свою роботу.

Всі витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням під час тренінгу покриваються. Дорожні витрати та витрати пов’язані з отриманням візи відшкодовуються Ресурсним центром САЛТО для країн Східної Європи та Кавказу.

Кінцевий термін подання заявок 25 березня 2011 р. Робоча мова – англійська.

Більш детальну інформацію та форму заявки можна отримати на сайті Ресурсних центрів САЛТО.

Більше інформації про тренінгові курси з європейського громадянства можна дізнатись на Інтернет сторінці \"European Citizenship\"
TICTAC UK – Тренінговий курс для підтримки якості тренінгових проектів та проектів з побудови мереж
24 11 2010,   Розділ: Оголошення
Мережа ресурсних центрів САЛТО та Національна агенція програми "Молодь в Дії" Великої Британії оголошують прийом заявок на участь у тренінговому курсі TICTAC UK, який відбудеться з 2 по 8 травня 2011 року в Великій Британії.

Тренінговий курс TICTAC розроблено для молодіжних працівників та молодіжних лідерів які мали досвід участі в міжнародних проектах/заходах (необов’язково в рамках програми "Молодь в Дії") та представляють організації які в довгостроковій перспективі мають намір розробляти міжнародні тренінгові проекти та проекти з побудови мереж в рамках Акцій 4.3 & 3.1 програми "Молодь в Дії".

Всі витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням під час тренінгу покриваються. Дорожні витрати та витрати пов’язані з отриманням візи відшкодовуються Ресурсним центром САЛТО для країн Східної Європи та Кавказу.

Кінцевий термін подання заявок 21 лютого 2011 р. Робоча мова – англійська.

Більш детальну інформацію та форму заявки можна отримати на сайті Ресурсних центрів САЛТО.
SOHO Франція – тренінговий курс для залучених до ЄВС проектів
24 11 2010,   Розділ: Оголошення
Мережа ресурсних центрів САЛТО та Національна агенція програми "Молодь в Дії" Франції оголошують прийом заявок на участь у тренінговому курсі SOHO Франція, який відбудеться з 25 по 29 травня 2011 року.

Тренінговий курс розраховано на осіб, які безпосередньо задіяні до реалізації проектів Європейської волонтерської служби. Учасники повинні мати досвід підготовки та реалізації проектів ЄВС (як мінімум знаходитись у стадії реалізації проекту).

Всі витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням під час тренінгу покриваються. Дорожні витрати та витрати пов’язані з отриманням візи відшкодовуються Ресурсним центром САЛТО для країн Східної Європи та Кавказу.

Кінцевий термін подання заявок 28 лютого 2011 р. Робоча мова – англійська.

Більш детальну інформацію та форму заявки можна отримати на сайті Ресурсних центрів САЛТО.
Молодіжний обмін "Your time - yours possibilities"
18 11 2010,   Розділ: Приклади проектів
Час реалізації: 28 серпня – 7 вересня 2010
Місце проведення: м. Цакхадзор, Вірменія
Країни-учасниці: Вірменія, Україна, Грузія, Польща, Литва, Чехія

Близько 30 учасників з шести країн зібралися разом, щоб протягом 11 днів поміркувати над креативними способами проведення вільного часу та розглянути питання тайм-менеджменту. Протягом молодіжного обміну відбулося кілька тренінгів, спрямованих на промоцію культурного різноманіття та пошуки шляхів протистояння популярним молодіжним залежностям, таким як алкоголь, наркотики та Інтернет.
Всі напрацювання учасників проекту були презентовані та апробовані під час практичних занять з дітьми в Єревані та організації свята для мешканців Цакхадзору. Крім того, кожна з країн-учасниць отримала «домашнє завдання» - розробити й провести по поверненню додому заняття з молоддю, щоб передати всі отримані знання й допомогти молоді планувати й проводити вільний час з користю.
Проект було реалізовано в рамках програми «Молодь в дії», з українського боку партнером проекту виступив Донецький молодіжний дебатний центр. Офіційний сайт проекту - Your time - yours possibilities
Відео про моє волонтерство у Києві
11 11 2010,   Розділ: Приклади проектів


As I spent 1 year as a volunteer in Kyiv (2009), this video was created in order to share with you the moments I lived.
I hope you'll like it, like the way I've made it, the way I've chosen the photos or possibly recognize yourself inside this short movie.
Don't hesitate to comment !
(All photos/videos were shooted during my time here)

Thomas Moussy
Шкільний євроклуб «Діти Європи» взяв участь у молодіжному обміні
11 11 2010,   Розділ: Приклади проектів
20 -26 вересня у Цакхадзорі (Вірменія) відбувся молодіжний обмін «Do you wanna play? Games of Democracy & Participation», в якому взяли участь молоді люди з Вірменії, України, Румунії і Швеції. Метою цього обміну було дослідити вплив демократичних принципів на формування молодого покоління, шляхом проведення різноманітних ігор, презентацій, екскурсій та національних вечорів. Основною темою обміну були ігри різних країн, відбувалися в міжнародних групах, що допомогло учням краще пізнати один одного, більше дізнатися про інтереси та можливості однолітків з інших країн.


 


АВТОРИЗАЦІЯ
   
Логін :  
Пароль :  
 
    Реєстрація
Нагадати пароль?
До модерації: 1
СТАТИСТИКА