- Програма Молодь в дії 


 

Пошук по сайту:

Youth in Action Programme
7 07 2007,   Розділ: Програма Молодь в дії
Youth in Action Programme Youth in Action Programme Youth in Action Programme
Презентація програми в рамках Вінницького обласного молодіжного форуму-2007
21 06 2007,   Розділ: Новини
В рамках обласного молодіжного форуму-2007 „Молодь Вінниччини – активний учасник соціально-економічного розвитку області”, що проходив у смт. Селище, Вінницький Центр Європейської Інформації та Вінницький регіональний центр інформації ”Креатив” провели секцію з освітніх програм ЄС для України та презентував програму ЄК „Молодь в дії”. В результаті роботи секції молодими вінничанами був розроблений проект, який вони планують реалізувати разом з Європейською молоддю.
Круглий стіл з питання євроінтеграції та участі молоді в інтеграційних процесах України
8 06 2007,   Розділ: Новини
8 червня у Вінниці в рамках круглого столі з питання євроінтеграції та участі молоді в інтеграційних процесах України, що проводився для студентів на базі Центру іноземної ділової мови при Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, була проведена презентація „Молодь в дії”.
У Вінниці відкрито фотовиставку „Молодь і європейська інтеграція України” та презентація програми Європейської Комісії „Молодь в дії”
27 03 2007,   Розділ: Новини
У Вінницькому Центрі європейської інформації відбулось відкриття фотовиставки „Молодь і європейська інтеграція України” та презентація програми Європейської Комісії „Молодь в дії”.
Повернутись назад << 1 2 3 ... 22 23 [24] >> Наступна сторінка


 


АВТОРИЗАЦІЯ
   
Логін :  
Пароль :  
 
    Реєстрація
Нагадати пароль?
До модерації: 1
СТАТИСТИКА